Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lany es ezt irta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lany es ezt irta nekem, ez mit jelent (tobbi lent)?

Figyelt kérdés

Van eggy lany aki tetszik nekem ,es ezt irta, egy ideje mar beszelgetgetunk :megkerdeztem miert akar velem beszelni ,,mert jo veled beszelni,veled mindent meglehet beszelni''-ezt valaszolta !

ez mit jelent : 1. eselyes vagy

2. baratzona

3. baratzona melyen

4. ...


2011. szept. 8. 22:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2
2011. szept. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%
Azt jelenti b..meg, hogy vagy tényleg meg lehet beszélni veled mindent, vagy el akarja hitetni, hogy meg lehet veled beszélni mindent.
2011. szept. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Barátzóna, részvétem és üdv a klubban!
2011. szept. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hogy lehet onnan kilepni ,koszi !
2011. szept. 8. 22:53
 5/11 szenszi ***** válasza:
100%
szinte sehogy, de azért van egy megoldás. el kell zarándokolnod a végzet hegyéhez, belelógatnod a péniszed a lávába, majd azzal megcsapkodni a csaj arcát, miközben az I need a herot énekled. garantált a siker, csak kurv@ nehéz véghezvinni.
2011. szept. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Get a life!
2011. szept. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Kosz , inkabb nem !
2011. szept. 8. 22:58
 8/11 anonim ***** válasza:
Akkor hogyan tovább?
2011. szept. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hat sokat irtam neki , most szepen kevesebbet es kevesebbet!
2011. szept. 8. 23:10
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

válasz megírásának időpontja: ma 22:56

Ezen besírtamXDXD


Am a kérdésre válaszolva szerintem hagyd. Keressél más csajt. Vagy meg tudhatod mégis mit akar barát vagy tetszel neki. A lényeg hogy a csajt féltékennyé kell tenni. Mesélj neki más lányokról, hogy mész buliba ott ismerkedtél bizonyos lányokkal stb és majd a reakciójából le tudod majd szűrni hogy mit akar:D


20/F

2011. szept. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!