Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szóval ez az illető egy fiú....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szóval ez az illető egy fiú. Tetszik neki 2 lány. De nem tud választani, és nem tudja, hogy melyikre is nyomuljon. Mit tegyen?

Figyelt kérdés
De ha sikerül is összejönni egyikkel is egy discoban,akkor ír a lánynak,de az nem ír vissza(a fiú más országban él,de gyakran jön ide).De,ha a másikat választja,annak a lánynak csak akkor kell,mikor éppen nincsen senkije.Szerintetek mit tegyen?Vagy melyiket válassza?
2009. ápr. 21. 19:26
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
én innék egy sört. és válasszd a nagyobb mellűt
2009. ápr. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Voguelilias ***** válasza:

Szerintem egyiket sem! Az egyik válaszolni sem a méltat a másik meg csak használni akarja. Újítson be egy harmadik lányt akinek mint pár kell!

18/L

2009. ápr. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem sem érdemli meg egyik lány sem hogy figyeljrájuk. KEres egy ojat akinek te kellesz igazán.
2009. ápr. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én is ugyan ezt javasoltam neki.De neki az a 2 lány kell.És mindig elmondja,hogy milyen jó volt az egyikkel a discoban.De mikor hazamegy,akkor mindig a másikra is gondol,és nem képes elfelejteni egyiket sem!
2009. ápr. 21. 22:03
 5/6 anonim ***** válasza:
fogadok, hogy nem te vagy, hanem "egy ismerősöd" XD
2009. máj. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hogy jöttél rá?XD
2009. máj. 23. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!