Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak és hogyan?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak és hogyan?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon aranyos srác,aki egy jó ideje tetszik és nagyon úgy néz ki,hogy neki is én tetszek..de amikor beszélgetünk és elszeretném hívni randira ha ő nem tetszi,de amikor mondani akarom akkor egy szó se jön ki a számon és teljesen berezelek..kérek tanácsokat de ha lehet csak normálisakat!
2011. szept. 9. 17:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Probáld meg facebookon, vagy msn-en, ez nekem mindig bejön :D
2011. szept. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
44%
jobb is hogy nem jön ki egy szó se, nehogy már a lány hívjon el randira, ha ilyen balf asz a gyerek hogy ilyen helyzetben sem mer elhívni akk hagyd a f aszra 16f
2011. szept. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Span ***** válasza:
Erre mit? Gyakorolj tükör előtt:-P Ha nem tudod a szemébe mondani írd le neki... Mondjuk így érdekes lesz a randin beszélgetni... 25/F
2011. szept. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
amikor próbáltam elfelejteni egyszeűen nem ment,szinte mindenről ő jutott eszembe..
2011. szept. 9. 17:15
 5/5 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle viccesen és kicsit durcás hangon hogy "Mikor hívsz már el randira?". Ha erre sem veszi a lapot akkor jobb hanyagolni...
2011. szept. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!