Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kifogtam egy felületes lányt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kifogtam egy felületes lányt, nem érdemes komolyat alapozni rá ugye?

Figyelt kérdés

Sikerült egy lánytól "kierőszakolni" egy találkát... 3 hónap után!! Mert mindig elfoglalt volt. Majd elmondta, hogy már 1 hónapja munkanélküli, és találkozhattunk volna hétvégén is...


Minden lány ilyen? Ugye azért általánosságban többet tesztek egy pasiért?


2011. szept. 10. 15:08
 1/9 Span ***** válasza:
100%
Persze ha érdekli őket a pasi akkor sokkal kezesebbek!
2011. szept. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Span ***** válasza:
100%
Ja hogy a kérdésre is válaszolni kellene... Nem érdemes rá alapoznod!
2011. szept. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekled őt igazán - bár a személyes beszélgetés lehet, változtatott a véleményén. De eredetileg nem érdekelted.
2011. szept. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy gondolom ha valaki nagyon szeretne valakivel találkozni akkor nem halogatja ennyi ideig,lehet húzni a dolgot hogy teszteljen hogy mennyire veszed komolyan,na de nem 3 hónapig!!Szerintem ne alapozzál rá.
2011. szept. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, tanuld meg elfogadni a nemet, a saját érdekedben. Ha egy lányból ki kell erőszakolni a találkozót, akkor az azt jelenti, hogy nem akart veled találkozni. Csak egy idegesítő béna srác vagy a szemében, akit nem lehet lerázni.
2011. szept. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt csináljátok, nem értitek meg, hogy NEM érek rá az azt jelenti, hogy nem akarlak látni, aztán már csak a keményebb válaszokból értetek, és itt írogatjátok, hogy milyen bunkók a lányok.
2011. szept. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem jön be neki, akkor a fenének beszélt vele vagy 3 hónapig? Ha engem idegesít vki, azt rögtön lerázom!
2011. szept. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

3 hónap? Kitartó vagy, ezért le a kalappal előtted! De azt javaslom felejtsd el a csajt! Nem érdekled. Mert ha bejönnél neki valamilyen szinten akkor nem kellett volna erőlködnöd 3 hónapig.

Azért mondjuk írhatnál kicsit bővebben róla, hogy hogyan viselkedett a lány a randin. Például mennyire voltak kínos csendek? Csak te beszéltél, vagy azért ő is felvette a beszélgetés fonalát, vagy belekezdett-e új témába? Egész mondatokban válaszolt, vagy csak pár szavas válaszokat adott. Mennyire nézegelődött jobbra balra. Ilyen jelekből elég sok mindent le lehet szűrni.

2011. szept. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

hát irok :D mondjuk azt persze hozzá kell tenni, hogy éppen csak szakitott, ezért lendültem akcióba rögtön. Munkahelye is megszünt ugye... kinos csendek nem voltak. És eléggé az értésemre adta, hogy nemis hiányzik most neki egy pasi sem.

Csak ez a laziból "dehát találkozhattunk volna hétvégén is" ijesztett meg.

2011. szept. 11. 01:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!