Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok! Mit szólnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Mit szólnátok egy ilyen sráchoz?

Figyelt kérdés
180 cm magas vagyok, izmos kezek, lábak hát. 4-5 kg súlyfolosleg a hasamra osszpontosul, szóval ohne kockahas. Barna szemek, sotétbarna haj. Van enyhe militarista beutésem (kiképzésen is voltam), a hajamat szeretem roviden (1-2 cm) hordani. Enyhe sasorrom van, pattanásos arc. Kiskorom óta teniszezem, de emelett szeretek kosarazni focizni, síelni, korizni (az utolsó kettoben elég jó vagyok). Eddig elég sokszor jeles voltam a suliban. Hál Isten nem éppen kuzdonk anyagi gondokkal. Humorosnak tartom magam, nem szeretem a horrorfilmeket. Komédia/akció minden mennyiségben. Foleg rap-et hallgatok, de nem vetek meg semmilyen zenestílust (szeretem a rockot, reggeat, metalt is). Flegma-melankolikus-kolerikus vérmérséklet. Elég naiv vagyok és szeretem a világot a "rózsaszín szemuvegen" keresztul szemlélni. A konfliktusokat inkább személyesen egy pohár itóka társaságában szeretem intézni, nem interneten keresztul, vagy mások háta mogott. Számító vagyok. Állítolag bármelyik csajt megkaphatom de én korántsem érzek így. Skills: Rubik-kocka, kártyatrukkok, freestyle rap =D. Ha még vannak kérdések velem kapcsolatban, ide írjátok.
2011. szept. 11. 23:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Lisa Ann simán rádcuppanna!
2011. szept. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Mitmivan? ***** válasza:
Rubik gömb és 3D-s kocka megy? :D Mert a sima az könnyű. :D
2011. szept. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Kosz nagyfater.
2011. szept. 11. 23:03
 4/10 A kérdező kommentje:
Rubik 3x3 konnyu ja, 2x2, 4x4 még megy, de már nehezebben. Megaminxet pedig meg tudnám tanulni. =D
2011. szept. 11. 23:04
 5/10 Mitmivan? ***** válasza:
és magadtól jöttél rá vagy megtanították az algoritmust?
2011. szept. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Algokkal tanultam, de most hogy már Friedrichel meg hasonlo metodokkal csinálom, használom a fejemet is.Hulye is megtanulja ha szán rá egy kevés idot. Mellesleg 15/f
2011. szept. 11. 23:08
 7/10 Mitmivan? ***** válasza:

Nekem tanították, de a 3Ds már ment egyedül, de azért szenvedős volt :D Na mindegy.


Amúgy a kérdésre a válasz az, hogy túl sok hirtelen az info, még nem sikerült feldolgozni a megfáradt agyammal :D

18L

2011. szept. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Bejönne egy ilyen fickó, mint te!
2011. szept. 12. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
kép? :).. akkor adnák véleményt!
2011. szept. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
bocs nem :D
2011. szept. 12. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!