Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, ti egy Ilyen lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti egy Ilyen lánnyal mit csinálnátok?

Figyelt kérdés

Nálam aludt egyszer, még nem akart lefeküdni velem. Előtte már találkoztunk, sokat beszélgettünk és nagyon sok közös van bennünk (mind1) De aztán rájött vmi és teljesen megváltozott, kamuzott sokat, direkt felidegesített és nem tudta h most mi legyen (járjunk, találkozzunk-e még). Párszor addig húzta a türelmemet h közöltem vele, h hagyjuk ezt az egészet, de akkor elkezdett megint nyomulni.. újra xD, és olyan bután h már cs röhögtem rajta. És közben káromkodott, haragudott rám(?). És nem akart találkozni se.. Végül a lehető legnagyobbat hazudott a szemembe! és Letiltottam, FB-n stb. Tudom h Vele sokkat több is lehetne..


Bocs h ilyen hosszú lett, de mit csináljak, bocsássak meg.. megint, v hagyjam úgyis sok ilyen lány van -.-?


2011. szept. 12. 21:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekek vagytok, ha egymás mellett csak tentikéztek.
2011. szept. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 bakcsorider ***** válasza:
100%
Nagyon bonyolult a csaj hagyjad szerintem :)
2011. szept. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
ezt annyira nem értem :/*
2011. szept. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Igen 16-ok vagyunk, Ő kb.14 éves szinten -.-
2011. szept. 12. 21:35
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Tiltott gyümölcs kell neki illetve fiatal és még magával se tudja, hogy mit kezdjen. Adjál neki pár évet és magához tér, használj fordított pszichológiát és téged fog keresni, mert felejteni nem fog. Légy te az erősebb még ha nehéz is.
2011. szept. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Tényleg bonyolult am, de szerintetek egy k#rva feloldást megér h ha akr rám írhasson?
2011. szept. 12. 21:36
 7/14 A kérdező kommentje:
Kösz az utolsó válaszolónak, eddig ezt tettem. Csak mikor elváltunk Én akkor káromkodtam először neki xD. De sztem nem vette fel, nem olyan lány.
2011. szept. 12. 21:38
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
18 alatt a hazugság nem bűn. A tapasztalatlanság és a gyerekes gondolkodásmód szüli.
2011. szept. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Hát old fel a tiltást aztán beszélgessetek. De ne hagyd hogy rászedjen az írásodból ítélve elég rafinált.
2011. szept. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
De ha én oldom fel, és nem várom meg h Ő hívjon stb. akkor és adom fel, nem vagyok elég erős :)
2011. szept. 12. 21:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!