Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most akkor mit is akarhat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mit is akarhat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van 1 lány 15 éves,és van barátja egyik nap találkoztunk, megbeszélt helyen, időpontban, és beszélgettünk, ölelkeztünk, és háát volt 1 apró csók is!De van barátja akit elvileg szeret meg meg minden, de akkor velem mit akar?Nagyon jó barátok vagyunk, szinte egész nap vele beszélgetek..Mit mondjak..Belészerettem de ezt ő is tudja, de most akkor nemértem hogy mit is akar..

Előre is köszi a válaszokat!! :D (L)


2011. szept. 14. 07:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Leginkább megcsalni a barátját:-)

Nem értem miért nem szakít a másik palival, 15 éves lányka még, meg hát látszik, hogy nem is szereti igazán...


20L

2011. szept. 14. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Abidos ***** válasza:

lehet ő sem tudja

Ha sikerül legközelebb kettesben újra megcsókolnod jó esélyed van nála.

Nem buzdítalak arra hogy szétszedd a kapcsolatukat! De lehet hogy csak az alkalomra vár. Ez persze attól függ hogy az első csókot ki kezdeményezte. Ha ő volt jó vagy és próbálj rákérdezni nálla hogy mi is lehet ez mert ezt bizony csak ő tudhatja.

2011. szept. 14. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Veled szexet akar! De nehèz teloról. ;-)
2011. szept. 14. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
ŐŐ kezdeményezte.. Szoktunk chetelni, camozni.. mondja hogy édes vagyok,helyes vagyok.. De sokszor emlegeti a pasiját ami nekem minden 1 es alkalommal fáj!A héten találkozom vele..Mit javasoltok, mi legyen? :D
2011. szept. 14. 07:56
 5/14 anonim ***** válasza:
Dugd meg ès hagyd ott. Mást nem érdemel!! :-)
2011. szept. 14. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Igen, nos én nem az a fajta ember vagyok aki a csajokat kihasználja és eldobja, ha járok valakivel akkor azert járok vele mert szeretem..Én nem lyukra megyek!!!
2011. szept. 14. 08:02
 7/14 anonim ***** válasza:

vans fiam, te meg egy jó nagy büdös pofont érdemelnél...:) ilyen ember inkább ne osztogasson tanácsot, csitt legyen:-)



Kérdező: várj türelemmel, ezt most első körben a lánynak kell lejátszania a pasijával...te csak támogasd és légy ott mellette, de ne avatkozz bele!


20L

2011. szept. 14. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szeretnèm én meg kapni azt a pofont :-D
2011. szept. 14. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Adok én, de akkor nemhiszem hogy fel fogsz állni! Hobbim: Tai box 6 éve! :)
2011. szept. 14. 08:12
 10/14 anonim ***** válasza:
Pfff leszaom! Èn megkèzi labdázok de senki nem kiváncsirá!!
2011. szept. 14. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!