Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Örülnétk egy kisebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Örülnétk egy kisebb ajándéknak elő randin? Vagy inkább másodikra vigyel? (csak lányok válaszát várom)

Figyelt kérdés
2011. szept. 14. 19:05
1 2
 11/17 anonim válasza:

első randira ne vigyél. xD

ki fog a csaj röhögni. szerintem még a másodikra se...

2011. szept. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
43%
Hát igen! A mai csajok többsége tényleg olyan hogy elég ha megkérdezed tőlük: helló gec kő kóla? máris szobára mentek!
2011. szept. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Esetleg ha van pénzed meghívhatnád mondjuk egy cukrászdába,de ne vigyél semmit.Nekem volt párom egy szál rózsával jött.Nem mondom,hogy nem tetszett,de kicsit feszélyezett a dolog,mert még akkor azt sem tudtam,hogy lesz-e a dologból valami,vagy nem.Nem akarom ócsárolni a kiszemelt hölgyeményt,de ha olyan,később ebből adódóan ki is használhat téged.Volt szobatársam is így csinálta az akkori barátjával,és a végén csúnyán seggre pottyant.De bókolni azt ne felejts el,időnként az többet ér,mintha vennél neki valamit:)Sok sikert,remélem jól alakul a randi:)
2011. szept. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek :)
2011. szept. 14. 19:40
 15/17 anonim ***** válasza:
Papucs:D
2011. szept. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Inkább a 2.ra vigyél
2011. szept. 15. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

egyáltalán nem papucsság... az én barátom első randira egy tábla csokit hozott nekem. nem nevettem ki, és nem éreztem, hogy rám akaszkodik, megfolyt. kedves gesztus. és ha nem jöttünk volna egymásnak be, nem hiszem, hogy az a csoki földhöz vágta volna anyagilag...

azóta (másfél év) is együtt vagyunk ;)

21L

2011. szept. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!