Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy szokott ez lenni, srácok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szokott ez lenni, srácok?

Figyelt kérdés
Mennyi kosarat kell elviselni, mire jön valaki, aki nem aláz porig? Egyáltalán van olyan csaj, aki tetszik és nem egy discos k*urva, aki nem úgy fogad a parketten ha meglát hogy tűnjek már el a közeléből?
2011. szept. 14. 20:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb lány táncolni, bulizni megy a diszkóba. Viszont a pasik 99%-a csajt felszedni. Ehhez hozzájön h általában 1 lányra 3-4 pasi jut. Vedd hozzá h hány tahó próbálkozik be nála már előtted is az este folyamán. Eredmény: Már lesz@rja h kivagy, alapból küld el jó messzire. Javaslom ne diszkóban keress barátnőt. Éjszakai kalandot találhatsz, de normális csajra kevés az esély. 22F
2011. szept. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
neked sokat azt most látom (ne legyél fatökű)
2011. szept. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ha így van, akkor inkább hagyom a f*aszba az egészet. Legalább a kezem még megvan, az megbízható. Majd alakul magától valami vagy ha mégsem, akkor meg független leszek. Az a legjobb dolog a világon, mert akkor nem kell alkalmazkodni senkihez. Ha ilyen nehéz egy megfelelő csajt találni, akkor ez nekem nem kell!!!!
2011. szept. 14. 20:41
 4/8 anonim ***** válasza:
46%
Ez azért van, mert csúnya vagy. A lányoknak csak a külső számít, és ez nemcsak a diszkós qrvákra igaz, hanem a normálisabbakra is.
2011. szept. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
LOL tosszűl ronda sunákat kihaver ne bambulj
2011. szept. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem nehéz csak nem dizsben kell keresni. Én munkahelyen ismerkedtem meg pl egy csajjal akivel mai napig jó haverságban vagyunk. Diákként jött melózni hozzánk. Menj el olyan programokra ahol sok a veled korabeli, vagy utcára ahol szintén sok fiatal gyűlik össze. Ilyenek. Bárhol máshol nagyobb az esélyed csajt találni mint diszkóban. Ha csak dugni kell arra találhatsz sokat diszkóban, normális kapcsolatra már nehezebb. Ha mégsincs más lehetőséged, javaslom először keress olyan lányt aki felveszi és tartja veled a szemkontaktust. Hozzá nyugodtan odamehetsz aztán. Bár arra figyelj h nem ilyen béna "Sia, meghívhatlak valamire?" vagy "Jössz táncolni?" dumával szólítsd le. Persze a "Szia cica, van gazdád?" féle tajparaszt dolgok se mennek. Egyszerűen menj oda hozzá, öleld át h lássa h te vagy, vagy szemből kezdjetek el táncolni. Utána smaci, de ne várj vele sokáig. Azt fogja hinni fatökű vagy, és nem fogod érdekelni...
2011. szept. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
első olvasatra oylan embernek tűnsz aki nem találja a helyét, és olyan helyen keresel ahol tudod h vannak lányok. dizsikben vannak-vannak, jófélék is, de én az elmúlt 1 hónapban kb 4 lánnyal ismerkedtem meg ott, és egyik se volt hajlandó tovább menni a smárolásnál(nem sexre gondolok, hanem h később tal) bp-i vagy? ha igen merre jársz szórakozni? írj privátba és ott eldumálhatunk erről, mert tudnék mesélni én is.
2011. szept. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Ha így van, akkor inkább hagyom a f*aszba az egészet. Legalább a kezem még megvan, az megbízható. Majd alakul magától valami vagy ha mégsem, akkor meg független leszek. Az a legjobb dolog a világon, mert akkor nem kell alkalmazkodni senkihez. Ha ilyen nehéz egy megfelelő csajt találni, akkor ez nekem nem kell!!!!"


ilyen hozzáállással ne is reménykedj. Csajoknak nem egy gyerek kell, akinek ápolgathatják a lelkét hanem egy pasi ki kielégíti a kíváncsiságukat.

2011. szept. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!