Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tudom, hogy ezt már vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, hogy ezt már vagy 100-szor megkérdezték, de hogy kell csókolózni?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy azt mondanátok,hogy az majd csak úgy jön magától,de most komolyan..hogyan kell?Légyszíves értelmes válaszokat írjatok!Köszönöm
2011. szept. 17. 17:14
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
Ha nem tudod hogyan kell akkor van egy rossz hírem... egy medvedisznóember vagy.
2011. szept. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszönöm te meg macskagörénymókus vagy..
2011. szept. 17. 17:18
 3/9 anonim ***** válasza:

De itt sem fogsz más választ kapni, mint az előző 100 (inkább 1000) kérdező esetében történt... :)

Az első után tudni fogod, hogy kell, addig meg bárki bármit mond, nem...

2011. szept. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
első XDDDDDDDDDDDDDDDDDDD hagyjál szakadok:D
2011. szept. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Anno Én is mindenkitől megkérdeztem(persze akiben megbíztam), hogy hogyan kell konkrétan és nem hittem, hogy ez csak úgy jön. Aztán megtapasztaltam, hogy tényleg, de komolyan ez ösztönös :)

De megpróbálom xD Először mondjuk szájra puszi aztán lassan kinyitod a szád és a nyelveddel az illető lány vagy fiú nyelvét simogatod, masszírozod, akár körkörösen .

:D

Na hát ennél jobban nem tudom leírni, de mondom nyugalom nem fogod elszúrni mert a véredben van :) Sikert:D

2011. szept. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
végre egy normális válasz! Köszi:)
2011. szept. 17. 17:45
 7/9 anonim ***** válasza:

1000x is megkérdezheted akkor is csak ugyanazt tudjuk leírni amit már előtte 999x.


Ha nincs valakid akivel gyakorolhatod akkor minek érdekel?!

Ha van akkor meg gyakorolni kell és nem kérdezni.

2011. szept. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2011. szept. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

ma 19:52

Utolsó wok!

"Google" ember!!

2011. szept. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!