Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy ismerhetnék meg rendőröke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ismerhetnék meg rendőröket ésvagy tűzoltókat alkalmi kapcsolatra?

Figyelt kérdés
Áhh, kész vagyok tőlük teljesen. Múltkor is várakozott a ház előtt 2 tűzoltó (nem tűz miatt), úgy odamentem volna, de nem mertem, mert műszakban voltak, meg amúgy is, a tekintélyük... :D Rendőrök dettó. Az egyenruha, az izomzat, a hatalom... Borzasztóan izgat. Hogy ismerkedhetnék meg egyel (vagy többel)?
2011. szept. 17. 20:18
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Menj oda a parlamenthez, és gyújtsd fel. Garantáltan rengeteg tűzoltó és rendőr fog körülötted legyeskedni perceken belül. Remélem segítettem.
2011. szept. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Span ***** válasza:
100%
Nem tudom... megkérdezem a rendőr ismerőseimet!
2011. szept. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A parlament-gyújtogatást kihagynám, egy rács az túl sok hely a két test közt. :D De köszi a válaszokat... Esetleg érdembeli hozzászólás, valaki?
2011. szept. 17. 20:24
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Hajlandó leszek ekkora hülyeségre normálisan válaszolni:

iratkozz be rendészeti iskolába, aztán mehetsz pasizni...

2011. szept. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
49%
menj oda egy tűzoltóhoz, aztán erőszakold meg! nem sokára találkozni fogsz rendőrökkel is (ha egyáltalán feljelent xD ) aztán lehet nyomulni!
2011. szept. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
49%
hajts gyorsan akkor tutira megba*sznak!
2011. szept. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
tűzoltó vagyok ;) az meg hogy tekintély meg nem mersz odajönni ez butaság. csak nyugodtan hiszen élvezzük ha 'felnéznek' ránk :)
2011. szept. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Óó, jó :) De mégis mit mondhatnék? Ha legközelebb kijönnek, szóba elegyedek egyel valahogy, csak még nem tudom miként tegyem. :D (Ez nemsokára vélhetően megtörténik, mert egy szomszéd átlag negyedévente magára gyújtja a lakását...) Csak ilyen esetben hirtelen minden csepp önbizalmam elpárolog, pedig amúgy van :)
2011. szept. 18. 11:45
 9/10 anonim ***** válasza:
miután végeztek a fiúk a melóval kínáld meg őket kólával,kávéval stb...mostmár az állomány is egyre fiatalabb és elég sok a 30 alatti.
2011. szept. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Mentős nem lesz jó? :)
2012. jún. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!