Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy félénk lány piása...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy félénk lány piása bátran szerelmet vall, akkor az pia nélkül is úgy gondolja?

Figyelt kérdés

A félénk kifejezést nem úgy értem, hanem, hogy Ő nem az a típus aki bátran oda megy bármi pasihoz, és megmondja neki, hogy milyen jóképű, és a többi. Hanem Ő inkább az a csöndes akkor beszél, ha kérdezik típus.

Amikor piás volt akkor oda jött, és megmondta, szerelmes belém, és kérdezte, hogy mit gondolok róla mondtam, hogy nekem is tetszik, és erre mosolygott.

De ennyi volt.

Szerintem elég gáz lenne, ha most oda mennék hozzá, mikor józan, és megkérdezném, hogy mi volt ez.


Szokás piásan oda menni olyanokhoz akik nem tetszenek, és megmondani, hogy mennyire tetszik?

Most érdekelne, hogy csak az alkohol beszélt volna-e belőle, vagy nem, csak pia nélkül nehéz kimondani ezt így?


2011. szept. 17. 20:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

általában igen!


a pia feloldja a gátlásokat nagyon sok embernél, és bátrabb lesz!

2011. szept. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
igen
2011. szept. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem 4kézláb ment oda hozzád akkor sztem komolyan gondolta. Elvileg a részeg ember a legőszintébb v mi :D

20f

2011. szept. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
én is ilyen vagyok, 2. voltam
2011. szept. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
igen én is így vagyok bátrabb leszek,és sokkal okosabb,néha olyanokat teszek részegen amit józanul soha a büdös életbe nem tennék,és nem is úgy gondolom sőt tök hülyeségnek tartom,de részegen más... nos magamból kiindulva nem hiszem hogy úgy van,de egy próbát megér, miért ne mennél oda megkérdezni:"te mivolt az az este?" és egy sunyi mosoly mellé...
2011. szept. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
"A részeg ember sohasem hazudik" mondja mindenki, és én nekik hiszek. :D Ez egyrészt tapasztalat is, meg ... szóval biztosan komolyan gondolta, csak az alkohol eltöntette a gátlásait egy időre. Viszont valószínű, hogy nem emélkszik rá, ha piás volt, vagy eléggé szégyelli magát. Viszont ő már tett egy lépést, ha tetszik neke, most te jösz, mondjuk kezdd azzal, hogy odamész hozzá és megkérdezed, hogy mi volt ez. Nem biztos hogy emlékszik rá, mint mondta, de van egy témátok :P Sok sikert hozzá :)
2011. szept. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Span ***** válasza:
100%
Én részegen meg szoktam kérni a nők kezét! Másnap meg követelik rajtam a gyűrűt...
2011. szept. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
igen, én a helyedben odamennék hozzá 20
2011. szept. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Menj oda.
2011. szept. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Végre ki merte mondani. És ebben a pia segített.

A részeg ember a legőszintébb.

2011. szept. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!