Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vadidegen csaj? Hogy szólítsam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vadidegen csaj? Hogy szólítsam le?

Figyelt kérdés
Hogyan szólítsak le egy vadidegen lányt? Nem ismerjük egymást, fogalmam sincs, hogy kik a barátai vagy mit szeret. A hely általában a gimi, a folyosó. Ötletek? Köszi!
2011. szept. 17. 23:44
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Mindegy, csak jól kell kinézned.
2011. szept. 18. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Jó ötlet, hogy nekimész 'véletlenül', aztán bocsánatot kérsz, majd bemutatkozol, megkérdezed őt hogy hívják, és így tovább.. Vagy még olyan ötletem van, hogy ha pl. tanul a szünetben, akkor odamész hozzá és megkérdezed, hogy mit tanul és aztán bemutatkozol.. Amúgy hanyadikos a lány? Ha elsős (9.-es), akkor azzal is odamehetsz, hogy: "Szia! XY (neved) vagyok. Téged hogy hívnak? Gondolom 9.-es vagy, mert még nem láttalak itt téged. És hogy tetszik eddig a suli?" stb.. Ha nem elsős, hanem idősebb, akkor azt kérdezd meg, hogy mi a neve, hanyadikos. Ha szimpi vagy neki, akkor normálisan, mosolyogva fog neked válaszolni. Remélem segítettem :)
2011. szept. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

előző vagyok:

amúgy szoktatok szemezni? mert ha igen, akkor bejössz neki és örülni fog, ha leszólítod (azért a bunkó dolgokat hanyagold) ;)

2011. szept. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
ha bátor vagy, ezt is megcsinálhatod: egyszerűen, amikor egyedül megy valahová a folyosón mellé lépsz, átkarolod a vállát, és elkezdesz beszélni hozzá :D egyik osztálytársammal ezt megcsinálta egy srác (bár az ok itt ismeretlen) és nagyon vicces volt, nekem ez bejönne :D sok sikert! :)
2011. szept. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 Unknown525 ***** válasza:
100%
Ismerős szitu(pont ahogy leírtad velem is dettó ez volt) :D Szerintem a leszólítás bármi lehet.A lényeg,hogy ne legyél zavarban,legalábbis ne hadoválj össze-vissza minden baromságot,mert különben óriási leégés lesz belőle (saját tapasztalat sajnos).
2011. szept. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Ha bejössz neki is,és kölcsönös a dolog,akkor bármi lehet az első lépés,de azért ne fuss neki és ne verd ki a kezéből az összes cuccot...az átlátszó...

de én lehet bevállalósabb lennék picit,odamennék hozzá,elkezdenék beszélgetni vele amúgy barátilag,aztán 5-10 perc beszélgetés után elhívnám kávézni,narancslézni,ezt-azt(azért írok ilyeneket,mert tudom,a suliban nincs alkohol,sőt,mióta megy ez a nagy Tegyük egészségessé Magyarországot program,azóta süti,kóla és cukros üdítők se nagyon)...aztán ha még mindig szimpi vagy neki,akkor úgyis jön tovább,és adja magát a további...

2011. szept. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy nem tudom, hogy bejövök-e neki, vagy sem
2011. szept. 21. 21:07
 18/22 anonim ***** válasza:
Szerintem az a legjobb, ha magától alakulnak a dolgok. Egyszerűen menj oda hozzá, és kezdj el beszélgetni. Én kifejezetten szeretem, ha egy sráccal spontán megismerkedhetek. Az átkarolós dolog szerintem nem a legjobb, egyes csajok nyomulásnak tekinthetik, van tapasztalatom. Légy természetes, friss, mosolygós és üde... na és ne parázz! :-) 20/L
2011. szept. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Éppen ezért kéne odamenned... :D És hogy mit veszítesz? Veszíteni semmit, tapasztalatot és önbizalmat a továbbiakhoz viszont igen. Később meg akár vicces is lehet rá visszagondolni.
2011. szept. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
Szerintem előbb figyeld meg, hogy ő szokott e feléd pillantgatni, és ha igen, és meggyőződtél róla, hogy te sem vagy semleges a számára, akkor szólítsd le:) hanyadikos vagy?
2011. szept. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!