Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mikor mondta, hogy Szeret? : )

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor mondta, hogy Szeret? : )

Figyelt kérdés

Inkább fiúknak szól a kérdés, de a lányok válaszára is kíváncsi vagyok :) Szóval, összejössz egy lánnyal, mikor mondod neki, hogy Szereted? Félsz ettől, hogy mondjuk korai lenne még? :)

Csak kíváncsi vagyok, mivel nekem nem mondták , hogy szeretnek. Úgy értem, hogy mindig csak msn-en meg fb-on, élőben soha. :/ Igaz, eddig még csak egy barátom volt, 3 hónapig voltunk együtt, és soha nem mondta. Na mindegy..( valószínűleg, nem szeretett..) Hallottam már olyat is, hogy a srác csak azért mondja, hogy álomba ringassa a lányt. :/

Köszi előre a választ :)

Ui: Egyébként, lányok! Ti is leírhatnátok, hogy mikor mondták nektek először :)

16/L


2011. szept. 18. 15:21
 1/9 anonim ***** válasza:
részegen 5 perc után
2011. szept. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
az szép. :)
2011. szept. 18. 15:23
 3/9 anonim ***** válasza:

Szeretlek!

viszont a viccet félretéve, valóban, részegen 5 perc, józanul eddig a legrövidebb idő, az másfél hónap volt, mire biztos voltam benne.

2011. szept. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
A vőlegényem kb. egy - másfél hónap múlva mondta ki. Lassan 5 éve vagyunk együtt. :)
2011. szept. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

3 hét volt, ha jól emlékszem, mire biztos voltam benne, mit is érzem, és hogy ez már nem csak barátság.:)


F/16

2011. szept. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat! :)

Hogy ha 2 hét után mondják azt neked, akkor nagy valószínűséggel "csak mondja"? :)

2011. szept. 18. 15:47
 7/9 anonim ***** válasza:
Én 5 perce mondtam, kb :)
2011. szept. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Akkor amikor el tudom dönteni magamban hogy tényleg szeretem e. Időlegesen 1 hónap ++


Ez igazából nem csak tőlem függ hanem a másik viselkedésétől is.

2011. szept. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
hát ha túl korán mondja az gyanús.nekem a barátom 3hónap után mondta, de szerencsére ez így is van a mai napig.sokan nem is tudják mi az a szerelem,csak dobálóznak ezzel az értékes szóval...attól hogy mondja nem biztos hogy úgy van és attól hogy nem mondja lehet hogy szeret.ezt érzed úgyis a gesztusokból stb..
2011. szept. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!