Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kell közeledni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell közeledni a félénk lányokhoz?

Figyelt kérdés
2011. szept. 19. 19:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Laposkúszásba....
2011. szept. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Baltával.
2011. szept. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Lassan.Mindent a maga idejében.ne ronts rá hirtelen mert szegény megijed,és "elmenekül".De tényleg.Először "barátkozz össze" vele,aztán szépen lassan közeledj hozzá,és ha úgy veszi le a dolgokat,akkor viszonozza,és onnantól adja magát.
2011. szept. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia, én is félénk lánynak tünök kívülröl, jól tanulok, nem öltözködöm kihívóan, nem viselkedem feltünöen... én örülnék, ha egy fiú úgy közeledne, hogy pl. viccet mondana, segítene vmiben pl. elöreenged, és én szeretem, ha a fiú sokat van körülöttem, sokszor feltünik, és foglalkozik velem. :)
2011. szept. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nah én pont ilyen kategória vagyok. Nagyon lassan. Először csak barátkozva pár hétig :D Semmi kényszer, nem kell ráírni minden nap msn-en. Semmit se akarj rögtön. Hagyj neki mindig választási lehetőséget, de olyat amiből nem érzi, hogy szégyen kihátrálni. Vedd lazán a dolgot. Mindennek időt hagyva. Én pl imádom a teaházakat kellemes a hangulat meg a fények :D Tűnjél neki mindig barátságosak akivel kellemes együtt lenni. Jó ha van humorérzéked és figyelmes is vagy.

Ha egy ilyen nőt behálózol akkor elhiheted nem fogják egy könnyen lecsapni a kezedről. Mert gondolj bele neked mennyi munkádba került megszerezned. :D :D

Sok sikert és türelmet, mert az kelleni fog!

2011. szept. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!