Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan működik ez? (magyarázat)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan működik ez? (magyarázat)

Figyelt kérdés
Fiúk, amikor pl. egy plázában vagy az utcán megláttok egy lányt, aki nagyon szép, és legszívesebben leszólítanátok, csak akkor meritek ezt megtenni, ha egyedül van? úgyértem, ha van vele valaki, a barátnője vagy a tesója, nem mentek oda hozzá? vagy amúgy sem mernétek? mert én ezt vettem észre. amikor a nővéremmel vagyok valahol, a fiúk csak mosolyognak, de semmit nem tesznek... értelmes válaszokat légyszi, kort és nemet!:)
2011. szept. 19. 21:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Hogy őszinte legyek én az utcán egy csajt se szólítok le:D Ha pedig megtenném akkor tuti, hogy akkor amikor éppen buszmegben vár buszra, vagy valami ilyesmi.
2011. szept. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én még nem szólítottam le lányt, bár olyan gyakran volt, hogy nagyon tetszett, de eszembe sem volt leszólítani, odamenni hozzá. Ha tetszik valaki, akkor mélyen, érzelmesen belenézek a szemébe.

18/F

2011. szept. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonimikusz ***** válasza:
Minden srác behúzza fülét,farkincáját,ha a csaj nincs egyedül, de erről mi lányok tehetünk, hiszen ha oda is megy, utána amint hátat fordít jön a röhögycsélés, még ha ez valódi öröm is, nem gúny, de a fiúk félnek a megalázottságtól,és azt hiszik, h mi lányok rajtuk röhögünk... Pedig legtöbbször tényleg öröm...vagy nem. :D
2011. szept. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
21:58: teljesen igaz...
2011. szept. 19. 22:00
 5/7 anonim ***** válasza:

Jellemzően akkor vagyok az utcán, amikor megyek valahová, dolgom van. Hogy egy szembejövő szép nőt "csak úgy" leszólítsak annak az esélye teljesen minimális, pedig nem vagyok szégyenlős, se gátlásos.


Buszmegállóban ellenben már előfordult ilyesmi.


26F

2011. szept. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én elismerem, amikor egyedül van a lány, akkor se merek oda menni. 22F
2011. szept. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
buszmegben meg általában a fiúk vannak falkában...
2011. szept. 20. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!