Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az normális, hogy amióta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, hogy amióta szerelmes vagyok, azóta nem tetszik senki más?

Figyelt kérdés

Ami előtt nem lettem szerelmes egy lányba, minden lányt megnéztem a buszon, sőt amelyik tetszett azt bámultam.

De, amióta szerelmes lettem egy lányba, valahogy senki más nem izgat, úgy érzem, hogy senki más nem szebb nála.

Ez normális?

Más is van%volt már így, vagy csak én lennék ilyen?


2011. szept. 21. 20:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Persze teljesen normális ez, a szerelemnek pont aza lényege, hogy csak és kizárólag a másik tetszik neked senki más. Próbálj meg megismerkedni a lánnyal dumcsizni randizni vele, sok sikert hozzá :-)

2011. szept. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, az evolucio pont azért fejlesztette ki a szerelmet, hogy a párok összetartsanak. :)
2011. szept. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

akkor az én barátom nem normális

2 éve járunk előtte, közben és minden nap ki esik a szeme minden nőre, és még közli is, hogy természetes, hogy nem én vagyok a legszebb a világon minek hazudjon :(

2011. szept. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Ez így van rendjén.. hisz szerelmes vagy ! :)


úgy mind én :$ :)


17.F.

2011. szept. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!