Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogyha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogyha egy csajnak/lánynak azt válaszoljuk, hogy csak dumálni, haverkodni szeretnénk vele többet nem is válaszol!?

Figyelt kérdés

Normális választ kérek!

Köszi


2011. szept. 21. 20:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
azert nem lehet mert mas lesz a vege, osszehaverhedunk es utanna majd szexelunk es beled eshetunk es szenvedunk
2011. szept. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én pont fordítva tapasztalom. Hajtok a jó nőkre, de sorban ezt kapom: legyünk csak barátok. Unom már. B..ni is akarok... nem csak valakinek a lelki szemetesládája lenni. Szerintem lehet, hogy szemétnek gondolnak egyesek, de úgy vélem, annak panaszkodjon a nő, vagy akár a férfi is, akivel együt él...vagy akivel együtt jár, és szexel.
2011. okt. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Azért, mert a női egó is hatalmas tud lenni.Sok lány azt szeretné, hogy minden férfi behódoljon neki, udvaroljon neki és akkor majd önkényesen és felsőbbrendüen elutasit és az egója felpumpálódik 10 pontot minden egyes esetnél...mig végül már szaros karóval se érsz fel az óráig.Rengeteg bunkó nővel találkoztam, akik hihetetlenül szarul viselték az érdektelenségemet...azt hitték ha már kinyalta minden srác a popojukat, akkor én is úgy fogok tenni...utánna következett a bosszújuk.Nem azt mondom, hogy srácokban nincs úgyanennyi bunkó de azért a csajoktól többet vártam...
2011. okt. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!