Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért csak a fiatalabb lányoka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak a fiatalabb lányokat érdeklem?

Figyelt kérdés
22 éves egyetemista srác vagyok. Már hosszú ideje az a tapasztalatom, hogy ha elmegyek egy buliba, szórakozóhelyre, vagy akárhova, akkor a 15-16 éves gimis lányok vannak mindig oda értem, az idősebb, 18+ lányokat pedig egyáltalán nem érdeklem, mint férfi. Pedig velük sokkal jobban elbeszélgetek, sokkal komolyabb témákról is el tudok velük dumálni, mégis, nekik mindig csak barátként kellek. Nekem pedig most már nem egy gimis kiscsaj kellene, hanem egy érettebb gondolkodású lány...
2011. szept. 22. 12:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet kinézetre még kisfiús vagy, ezért a 16 éves lányok azt hiszik max 18 vagy! :)
2011. szept. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ebben van valami, elég kisfiús az arcom XD Akkor most növesszek szakállt? :D
2011. szept. 22. 12:10
 3/8 anonim ***** válasza:
Kis borosta? Az amúgy is férfias, nekem tetszik, de akkor hogy rá tapintottam a lényegre mi? :)
2011. szept. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Na igen, lehet :P Bár a múltkor meg egy lány pont azzal kezdett el flörtölni velem, hogy milyen jó kis sima az arcom :P Ő pont idősebb csaj volt, csak az érettebb gondolkodás rész hiányzott XD
2011. szept. 22. 12:17
 5/8 anonim ***** válasza:
ne zavarjon, tömd a szájukba a brét, úgy is arra vágynak!
2011. szept. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

menő gyerek lehetsz ha csak úgy elkezdenek förtölni

veled a csajok.

2011. szept. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Soha ne legyen nagyobb problémád.
2011. szept. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem "csak úgy". Oda kell menni hozzájuk, tudod ez a titka :)
2011. szept. 22. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!