Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy suliba járunk, egy évfolya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy suliba járunk, egy évfolyammal alattam (én 18f ő 16l), hogyan tovább?

Figyelt kérdés

mer miaz hogy csak "menj oda hozzá"

könnyű mondani


mikor én egyedül vagyok ,ő meg beszélget a barátnőjével ,reménytelennek érzem hogy komolyan vegyen. pedig már jelezte ,legalább is nekem ez jött le


kérdeztem már ezügyben : http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


hogyan tudnék odamenni hozzá ,ha más terembe van, vagy nézzem meg hogy mikor hol lesz órája ,aztán "véletlenül" menjek oda? ez meg olyan béna


most lesz 17 a csaj


2011. szept. 22. 23:11
 1/7 Tajparaszt ***** válasza:

Elsőre nem könnyű odamenni, ja. Nem kell véletlenül, miért ne mehetnél oda? Mitől félsz? (Ezt most komolyan kérdezem.)

Nem kell egyből randira hívni...beszélgessetek.

Másodikra már könnyebb lesz...

2011. szept. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Írhatsz is neki. Akár hagyományos levelet, akár elektronikusat. Vagy várd meg, míg egyszer egyedül lesz, és beszélj vele.
2011. szept. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
jelöld be Facebookon.. chaten írj rá.. bökd meg.. aztán minden megy magától :)
2011. szept. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

ááá nem olvastátok el a linkelt kérdésem

már dumáltunk is ,fészen bevan jelölve, még ő jelölt be mikor még nem is voltunk köszönő viszonban sem, de néha mikor meglátjuk egymást folyosón suliba

áhh belül tökre kivagyok hogy ő egy nagyon jó csaj akár az enyém is lehetne..kívülről persze szerény érdeklődés halvány fokát mutatom.ugyanis nem szeretném elcseszni..

igaz ha meg sem próbálom még rosszabb. fészen kicsit szánalmasnak tartom írni, és attól félek ezt ő is így gondolná

2011. szept. 22. 23:55
 5/7 A kérdező kommentje:
tajparaszt. attol félek hogy bénának tűnnék ,olyannak akin nevetni lehet:D. egyedül ott vánszorgok ,fejhallgatóval a fülembe, majd kiveszem és megkérdezem tőle hogy hogy van..nekem ez annyira béna hogy az már fáj, javíts ki kérlek hogyan kéne csinálnom
2011. szept. 22. 23:58
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hívd el fagyizni, sütizni. Vagy tedd a fülére a fejhallgatót, és kérdezd meg, tetszik-e neki. Csak eszedbe jut valami használható ötlet.
2011. szept. 23. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
ha fészen irsz neki az se béna. ha személyesen nem mersz odamenni hozzá igy legalább elkezdődne valami..
2011. szept. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!