Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A barátom házibuiba szeretne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom házibuiba szeretne vinni, elmenjek vele? Erre nincs jó megoldás?

Figyelt kérdés
A barátommal egy hete járunk és jövőhét csütörtökön el szeretne vinni házibuliba.Onnan senkit sem ismerek mondta hogy körülbelül 30-an leszünk!Én 17 éves vagyok a barátom és a többiek akik ott lesznek 20 felettiek..Kicsit tartok attól, hogy nem igazán fogom jól érezni magam!Azt szeretném, hogy mindenkinek jó legyen..A páromnak is hisz szeretné, hogy elmenjek de nekem is mert nem szeretnm rosszul érezni magam..sőőt ellenkezőleg!Mondta hogy ez inkább ilyen eszünk iszunk beszélgetős lesz, nem igazán táncos!:S
2009. ápr. 26. 08:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Jajj, ha sosem ismersz meg embereket, akkor biztos örökre idegenek maradnak.


De tudod, mi férfiak kifejlesztettünk erre egy nagyon jó módszert, megisszuk a pertut. Ezért van annyi részeg férfi nyilvános szórakozóhelyeken. :P

2009. ápr. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Menj el vele és ne stresszeld magad ilyen baromságokkal,, mert annál rosszabb lesz!
2009. ápr. 26. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Azt akarod mondani, hogy részegre igyam magam, hogy feloldjam a gátlásaimat???? :O
2009. ápr. 26. 08:56
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat..bár nem tudom még...:)
2009. ápr. 26. 08:57
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt mondom, hogy menj el.

Nem fogod megbánni.

A többiek szerintem az itallal arra gondoltak, hogy ha vannak valami gátlásaid akkor igyál meg egyet kettöt, hogy jól érezd magad. Ök nem rád értették, hogy rúgj be, hanem az ők szokták.

Az ital az oldja a gátlásokat. És ha iszol elötte egyet-kettöt akkor jobban érzed majd magad.

A másik meg az, ha nem ismered még öket akkor itt az alkalom, hogy megismerd. Attól nem lesz rosszabb, hogy több ismerösöd-barátod lesz, csak jobb.

2009. ápr. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is menj el.

Velem is ez volt szilvezterkor a 17 éves barátom elhívott egy buliba,ahol sak egyetemisták voltakSenkit nem ismertem,de nagyon jól éreztem magam:)mert összehaverkodtam pár emberrel.Légy egy kicsit nyitottabb!ha eleve úgy állsz hozzá,hogy nem fogod jól érezni magad,akkor ne csodálkozz,ha pocsék hangulatod lesz.

Menj nyugodtan:)


16/l

2009. ápr. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
egy évvel vagyok idősebb nálad, a barátom most 22, ha elmegyünk valahova sokszor ott vannak az ő haverjai, akik vele egy idősek. Hidd el nem olyan vészes, sőt:)
2009. ápr. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
menj el vele, legalább megismered a barátait. örülj inkább hogy be akar nekik mutatni ;)
2009. ápr. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az igaz, hogy az ital oldja a gátlásokat, de nem arra akartunk rábeszélni hogy igyál, hanem inkább arra: légy nyitott az emberek felé! Még a eni jövőbkarrierednek is jót tehet! Szóval menj el bátran, mindig van valaki akivel lehet miről dumálni, jól érezni magad! Télleg ne stresszelj, minden o.K. lesz! És érezd jól magad! Oxi? (40/L)
2009. ápr. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek :)
2009. ápr. 26. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!