Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Főleg lányok válaszára vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Főleg lányok válaszára vagyok kíváncsi, de a többiek is fejtsék ki a véleményüket!?

Figyelt kérdés
A kérdésem az lenne h ha egy izmos pasi odamegy hozzátok akkor féltek tőlük, zavarba jöttök tőlük, vagy egyszerűen taszít titeket?....Többször megfigyeltem h a nők tartanak az izmos pasiktól és pár lány ismerősöm szerint az is közrejátszik h nehéz lenne lépést tartani velük attól félnek h kevesek lesznek nekik, megcsalja egy jobb kinézetű, sportosabb leányzóval, tehát kevésnek érezné magát és ez miatt inkább bele se vágnak.Ebben szerintetek van valami valóságalap? Vagy nektek mi a véleményetek erről?
2011. szept. 25. 00:42
 1/10 anonim ***** válasza:

Többek közt nálam a fentiek is közrejátszanak, rám azokból majdnem mind igaz, de én mondjuk rögtön azt látom magam előtt, hogy a kondiban több fickóval tükör előtt gyúrják agyon magukat, mert bevették, hogy csak azok a jó pasik, akit ilyenek.Engem személy szerint taszít pl. a kockás has.

DE visszatérve, én még azt is látom magam előtt, hogy ettől a fazontól vajon mekkora pofont kapnék, ha esetleg nem tetszik neki vmi,szóval fel is használhatja ellenem.

(+ van rossz tapasztalatom is velük kapcsolatban, de az ellenérveim már azelőtt is megvoltak)

2011. szept. 25. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

értem és köszi a választ a versike is nagyon jó volt :)

Sajnos sok lánynak van negatív tapasztalata és ez nagyon elszomorító és sajnos a gyanúm is beigazolódik h nagyon kevesen tartják vonzónak, de hát ahány ember annyi ízlés én is válogatok

2011. szept. 25. 01:02
 3/10 anonim ***** válasza:

A barátnőmnek csak ez a típus jön be.

A baj az az, hogy ha valakinek nem jönnek be, akkor az máris beképzelt hülye ribanc, ha meg bejönnek akkor meg azért az.

2011. szept. 25. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
hát ja sok ilyen embert ismerek én is, de én szerencsére nem ilyen gondolkodású vagyok én megértem ha valakinek nem tetszem meg előítéletes hiszen én sem vagyok jobb én is ugyan úgy válogatok néha elítélek vkit akit nem is ismerek ilyenek vagyunk mi emberek ezen nehéz változtatni, de köszi a választ:)
2011. szept. 25. 01:16
 5/10 anonim ***** válasza:

Én se szeretem a nagyon kigyúrt palikat,nem jön be.taszít.Részben amiket leírtál az is igaz,és amit az első válaszoló is írt.De őt jó pasinak tartom,de inkább az arca alapján pl: [link]


vagy őt: [link]

2011. szept. 25. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszi a választ :)
2011. szept. 25. 01:26
 7/10 anonim ***** válasza:

Hogy fehér is legyen: [link]


És ő tetszik:): [link]

2011. szept. 25. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egyébként volt egy "eléggé kigyúrt" kategóriájú pasim,de neki állandóan az edzés körül járt az esze,ezt nem szerettem benne,meg mást sem,de én utáltam ezt hallgatni.(4 évig voltunk együtt-jól bírtam:))))
2011. szept. 25. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Imádom az izmos pasikat és olvadok, ha egy odajön és még ész is van a fejében

21/L

2011. szept. 25. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat:)...hát sajnos én is sokat agyalok h hogy fogom összehozni az edzést meg a tanulást meg a küzdősportot de nem szoktam róla sokat beszélni, főleg ha látom h untatok vele másokat akkor egyből ugrok másik témára:)

21/L Ennek örülök:)

2011. szept. 25. 10:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!