Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nemsokára randim lesz egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemsokára randim lesz egy lánnyal, akivel még csak msn-en beszéltem. Milyen tippeket adnátok, hogy jó benyomást keltsek? 15/f

Figyelt kérdés
Nem olyanokat szeretnék hallani, hogy adjam magam, meg legyek laza. Meg, hogy tudnám mutatni neki, hogy akarok tőle valamit? szal első randin mik szoktak történni? a csók még túl korai lenne szerintem, tehát valami más. Azért kérek tippeket, mert még soha nem volt barátnőm és eléggé be fog remegni a lábam az biztos.
2009. ápr. 26. 17:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Pedig az nem rossz, ha magadat adod, és nem próbálsz vki más lenni. Kérdezz tőle minél többet, így érezni fogja, hogy téged érdekel, és így talán oldottabb lesz a hangulat. Bókolj neki, elsőnek picit próbáld viccesebbre fogni,majd komolyabban. Nevettesd meg minél többször...így mindketten felszabadultak lesztek. Ennyi jutott eszembe hirtelen, de a többit úgyis adja a helyzet. Sok sikert!! :)
2009. ápr. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

mégnemvolt barátnőd az nem is baj

ne agodj majd minden téma jön magától

én is taliztam mársrácal akivel csak msnen bexéltünk

majd taliztunk és naon jol eltudtunk bexélgetni csak az elsőkét szó nehézmajd annyit fogtok bexélnihogy be sem áll a szátok hát kb elöre ugyan az lesz mint msnen hobbi, zene,mit szeret me ilyenek

szoval nyugi

ha van valami akkor irj és válszaolok

2009. ápr. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ne izgulj, csak nyugodtan.

az első barátnőmet én is neten ismertem meg, aztán végülis vele csókolóztam először, anno 14 évesen. szóval fel a fejjel, csak lazán, majd a helyzet adja.

ne akarj másnak látszani, magadat add.

2009. ápr. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Pedig pont azokat kell tenned, amit leírtál a kérdésed alá. Annyi, hogy az adjad magad egy kicsit pontatlan. Mivel tapasztalatlan vagy felülkerekedett rajtad egy félelem és az nem az igazi önmagad. Az igazi önmagadat a vágyaid vezérlik. Lényeg, hogy legyél vicces, majd menjen el egy kicsit intimebb téma felé a beszélgetés, de az is legyen az elején vicces és csókold meg. Nem kötelező, csak egy lehetséges működő variáció.
2009. ápr. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hogy sikerült a randi besz*ri barátom?:)
2009. ápr. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hétvégén lesz
2009. ápr. 28. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!