Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem tudom mit tegyek nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit tegyek nem találok normális lányt már 3 éve?

Figyelt kérdés

Sajnos az a sokkoló valóság, hogy a tizenévesek zöme 14-16 évesek nagy riban*ok akik 4 szál cigiért bármit megtesznek tisztelet a alig létező kivételnek mert ugye aki szép az elrondítja magát a 80-as fültágítókkal meg piercingekkel.

18 éves vagyok de 15-16-nál nem nézek többnek, így inkább " fiú " vagyok mint férfi de 18 v idősebb lányoknál akik nekem bejönnek meg esélyem sincs mert azok meg a huszonévesekre buknak és nem a kisfiúkra.. :S mit tegyek?


2011. szept. 27. 00:08
1 2
 1/11 Jeanne ***** válasza:
Lehet, hogy némelyek számára ez újdonság, de aki értelmes, az csodákra képes egy beszélgetéssel.
2011. szept. 27. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
00:15 - Egy beszélgetéshez két ember kell. :) Lehet ő még nem talált olyan lányt akivel megvan az összahang
2011. szept. 27. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
azt se feledjük, hogy ilyen korban már a többség foglalt..
2011. szept. 27. 00:21
 4/11 anonim ***** válasza:
Azt se feledd, hogy a 30 év körüliek jó része is ilyen cipőben jár, szóval nem igazán látom, hogy 18 évesen hogy lehet ez ekkora probléma.
2011. szept. 27. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
jah, hogy akkor 18 évesen engem még nem lehet ilyen téren ember számba venni, vagy így kell élnem egyedül 30 éves koromig és csak aztán írhattam volna ki.. :)? köszönöm.
2011. szept. 27. 00:26
 6/11 anonim ***** válasza:
63%

Most komolyan, mit vártál? Gyerek vagy még, és azon problémázol, hogy hol a tutijó nő? És ha ott volna, mit kezdenél vele? Egy év múlva lehet elmenne egy másik városba főiskolára, vagy külföldre dolgozni. Aztán jönnél megkérdezni ugyanezt. Meg azt írod, hogy 3 éve... Bakker, 3 éve még ennél is tejfölösszájúbb voltál, akkor mire kellett volna?


A párkapcsolat nem egy olyan dolog, mint a bútor, hogy megveszed, aztán berakod a sarokba, és ezt a problémát egy életre letudtad...

2011. szept. 27. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
kb ilyen választ vártam volna elsőre kifigurázások nélkül, de ha már ilyen bunkó vagy inkább ne írtál volna semmit.
2011. szept. 27. 00:32
 8/11 anonim ***** válasza:
86%
A csajok többsége 4 szál cigiért mindenre képes? 18 évesen örülj ennek, és sehová ne indulj ha nincs nálad legalább 4 szál cigi!
2011. szept. 27. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A kérdésedre a választ megtalálod itt:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


25 évesen valaki ilyen szinten van. Mit várhatnál 18 évesen :D:D:D

2011. szept. 27. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Most akkor találsz vagy nem?
2011. szept. 27. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!