Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Szerintetek mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek mi a "határ" (bővebb lent)?

Figyelt kérdés

Holnap terverem, hogy leszólítok egy számomra nagyon "aranyos" lányt (még soha nem beszéltem vele, csak minden reggel látom). Nektek mi a véleményetek, hogy mi legyen az indok amiért odamegyek hozzá? Rögtön amint odaléptem mutatkozzak be, és mondjam neki hogy nagyon szimpatikus nekem, stb. / vagy esetleg ez már nagyon nyomulós, megijedhet? Csak egyszerűen próbáljak egy jót beszélgetni vele, mindenfajta érzelem nélkül? Amúgy elég félénk kisugárzása van neki...látszólag legalábbis. :)


Köszi előre is, 17/F. ;]


2011. szept. 27. 16:39
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem bemutatkozás után egy "szeretnék veled megismerkedni", "van kedved beszélgetni" szöveg jobb, mint a ,,nagyon szimpatikus vagy nekem", amolyan kettő között kell.
2011. szept. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

De aranyos vagy!


Szerintem valami hasonlót mondj neki: Szia! "Zoli" vagyok. Szoktalak látni reggelente és szimpatikusnak tűnsz. Gondoltam ide jövök beszélgetni hozzád.

Vaaaagy.. az utolsó mondat helyett, meghívhatod Cappuccinozni.


Ilyesmi. : )


Sok sikert, majd írj, hogy hogy alakult!

2011. szept. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Üdvözlet! Én 15 éves srác vagyok, és én már buszon 1-2 csajt már leszólítottam...Az egyik jó barátom lett, a 2.-kal több mint 3 hónapig jértam, 3.kal meg össze vesztem 8 hónap után...SZóval nekem mindig szerencsém volt...Lehet a külseje kis cica de belül lehet kis vadmacska :D Szóval próbáld meg! Nem veszíthetsz semmit! Az lenne a legjobb ha elhagyna vmit reggel és utána vinnéd(tuti tipp) vagy csakúgy teszel mint ha ő hagyná el közbe csak te vitted magaddal vagy nem tom...SZóval próbáld meg.

15/F

2013. febr. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!