Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg igaz akit a 16-22...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg igaz akit a 16-22 közötti bunkó nők selejtnek könyvelnek el, az a normálisaknál sem rúghat labdába?

Figyelt kérdés
ismerkedés terén ugyanis a nők terminátorként állapítják meg ki az életképes férfi. Ez is igaz?
2011. szept. 28. 11:04
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ha erre a más által minősített kérdésre kapok normális választ azt megköszönném.
2011. szept. 28. 11:06
 2/13 A kérdező kommentje:
Ha van itt zseni az esetleg megoszthatja a nő általi párválasztás módszerét is, az hogy működik.
2011. szept. 28. 11:08
 3/13 napietus ***** válasza:
szerintem fordítva van. normális nőnek nem kell olyan, aki előtte egy bunkóval olt, mert azzal belövi magát egy bizonyos (igen alacsony) szintre, ahonnan nagyon nehéz elmozdulni.
2011. szept. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 napietus ***** válasza:
női párválasztás rém egyszerű. próbálkozik valahány pasi, abból a számunkra klgszimpatikusabbal járunk (ez mindenkinél más persze, mindenkinek más a szimpi. nagy káosz lenne, ha nem így lenne :D)
2011. szept. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Etus!


Ez biztos így van. Ha igen akkor megnyugodtam.

2011. szept. 28. 11:11
 6/13 A kérdező kommentje:
bocs Etus a pont helyett kérdőjel van.
2011. szept. 28. 11:12
 7/13 napietus ***** válasza:

nálam legalábbis. többi mindről persze nem nyilatkozhatok, meg nem vagyok statisztikai hivatal :)


de gondolj bele fordítva: pasiknál hogy működik? ismernek valahány lányt, és közülük a legszimpatikusabbal próbálnak összejönni. ugyanaz, csak fordított szereposztásban.

2011. szept. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Olvass könyveket, amik az ismerkedésről szólnak, aztán próbáld ki :-) Én is így találtam barátnőt.
2011. szept. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 napietus ***** válasza:
utolsó, te vagy az a 18 éves fiú, aki ma az összes kérdésnél csajozós-könyveket promotál? ennyire jó a jutalék, vagy mivan :D?
2011. szept. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném hogy terminátorként állapítják meg mert ha belegondolsz akkor biztos láttál már az utcán nagyon jó kinézetű csajt nádpálcika (gyerekkel) Ha így lenne akkor ilyet nem látnál. XD

A normális meg relatív.. i az hogy normális , nemnormális?

A mai csajok amit leművelnek az nem normális.

De szerintem mindenkinek van valami defektje csak van aki jól leplezi és van aki olyan beképzelt hogy nem is tud erről :D Amúgy lehet normális nemnormális között is kapcsolat. Az élet olyan mint egy szerencsejáték. :)

2011. szept. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!