Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez valami jel? Vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez valami jel? Vagy csak eltúlzom ezt?

Figyelt kérdés
Volt osztálytársammal akivel 8évig jártam suliba most folyamatosan tartjuk a kapcsolatot msnen. Most már március elején bevalotta h szeret.Mivel nekem 2éve teccet és most is. megbeszéltünk találkozást suli után nem tuodt eljönni. Megint beszéltünk egy találkozót megint a suli után és ő elfelejtette és bent maradt a suliba "dolgozni". Jó igaz én se tudtam volna menni mert kiderült h van még órám de ez nem az én hibám de ő részéről igen. Lehet h vki nem akarja h mi találkozunk és h összejöttünk bár nem hiszek az istenbe.
2008. márc. 13. 06:32
 1/3 A kérdező kommentje:
utolsó pár szót javítom ki még nem jöttünk össze csak azt akartam írni h vki nem akarja h összejöljünk
2008. márc. 13. 06:34
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

En konkreten rakerdeznek a helyedbe ,hogyakar-e talalkozni vagy sem.Vagy csak hulyit es jot nevet a hatad mogott....:( !? DE az sincs kizarva ,hogy lehet fel a talalkozotol,es ha tenyleg szeret lehet azert nem mer elmenni.........hat igen,a fiuk fele olyan"batrak" sincsenek mint a csajok :)).

En megbeszelnem vele a dolgot es elsore 1 semleges helyre mennek el vele randizni,akar ahova o valassza,ahol o "biztonsagba "erzi magat....

Ha tenyleg akarod ezt a fiut es ugy erzed hogy o is teged...akkor ne habozz!Persze nem kell egybol ramaszni,...de ereztesd finoman h o az aki kell neked!

2008. márc. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is lehet h fel. Lehet h a beszelgetesetek soran kozelebb kerult lelkiekben hozzad es fel h mi lesz ha talalkozik veled. tudom hulyen hangzik de vannak ilyen pasik. en azt mondom ne eld bele tulsagosan magad hanem take it easy alapon igy ha nem lesz belole semmi akkor nem fogsz megbantodni. En is randitzam egy ilyen pasassal es az elso harom randi alkalmaval tok normalis volt, azt tudtam h tetszem neki, de aztan jottek ugyanazek a dolgok megbeszeltunk vmit es torolte bocs kzobe jott vmi, aztan atraktuk masik napra akkor is torolte legalabb o megirta az indokot h kedvel es az a no vagyok akire mindig is vagyott DE fel h kozel kerul hozzam es megbantodik mert eddig mindig igy jart, akkor probaltam batoritani h en is hasonloan erzek meg miegymas. a kov ranidra eljott atbeszeltuk a dolgokat azt hittem most mar midnen ok. Majd kezdodott elorol, h megbeszeltuk a randit aztan torolte. es alt-ban mindig elotte torolte a randit es uzenet formajaban. aztan a vegen megirta uzenet formajaban h o nem kesz meg egy erzelmi kapcsolatra es engem tobbre tart annal h fizikailag kihasznaljon. en ezt nagyon ertekeltem benne. Igen am de megkedveltem ezt a sracot es nagyon rosszul esett. Teljesen letortem emiatt. Vigyazz nehogy ebbe a csapdaba kerulj!!!! ha nem eled bele tulsagosan magad es nem lesz belole semmi nem fog fajni a vegen ugy a dolog de ha nagyon is beleled magad akkor nagyot is tudsz csalodni. Tudom konnyu mondani es nagyon nehez, de hidd el igy van. Most randizgatok egy hasonloan felos sraccal legalabb o eddig meg a randikra eljott, igaz o hivott ki de en adtam a szajaba h akkor mikor legyen azt meg mit csinalunk azt mar o talalta ki, de kellett neki ez a batoritas. meg egyszer elmentem bekoszonni a munkahelyere, aminek orult a vegen es feloldodott. es latta h a dolog nem egyiranyu hanem engemet is erdekel o. Vannak ilyen pasik!!!!
2008. márc. 14. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!