Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Gázos randipartnerek? Mi volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gázos randipartnerek? Mi volt a leggázabb, amit csinált, mondott?

Figyelt kérdés
Olyan szituációkra vagyok kiváncsi, szövegekre, amik nálad kicspták a biztositékot. Főként pasik válaszára vagyok kiváncsi, találkoztak-e már nagyon idegesitő csajjal. De lányok is irhatnak.
2011. szept. 30. 19:35
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
80%

29 éves volt,de még az anyjával élt kettesben.Közölte,hogy az utóbbin jó pár évig még nem akar változtatni,mert anyu mos-főz-takarít ami kényelmes,meg jó vele esténként együtt TV-zni...


21/L

2011. okt. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
71%
27/F én is otthon élek persze besegítek mert van munkahelyem már pár éve.Ami azt illeti ha találok valakit akivel belevághatok a saját önálló életünkbe akkor belevágok.De önálló vagyok és nem úgy vagyok vele,hogy amíg anyuék tartanak addig maradok mert így milyen kényelmes nekem.De cserébe besegítek anyagilag.De sajnos nincs annyi pénzem,hogy házat vegyek albérlet meg jelenleg ki van zárva.Remélem azért nem néztek le lányok.
2011. okt. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%
A Jelenlegi párom,közölte velem egy év után,hogy nem tetszik neki a fekete hajszínem ezért legyek szőke.Szőke lettem erre azt mondta ,hogy a fekete jobban állt,vissza festettem feketére,erre azt mondta,hogy legyek barna.A hajamnak paff,de legalább a páromnak tetszik hehe :DD
2011. okt. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Ez a srác dolgozott,és nem keresett rosszul...Egyébként nem néztem le,nem szokásom.


21/L

2011. okt. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

„29 éves volt,de még az anyjával élt kettesben.Közölte,hogy az utóbbin jó pár évig még nem akar változtatni,”


„Ez a srác dolgozott,és nem keresett rosszul”


Azért ez egy bizonyos szinten érthető, hiszen mindenki el van adósodva, és azon rettegnek, hogy mikor veszik el a házat a fejük fölül. Hiába keresel jól, egyedül akkor sem tudsz házat venni, sőt még lakást sem, mert még a leglepusztultabb lyukért és 8-10 milliókat kérnek. Ha jól keres és van hol laknia, akkor érthető, hogy nem akar adósságot a nyakába venni.

2011. okt. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Látom sokaknak nem jött át ennek a semmi kis történetnek a valódi lényege.Nem az a gáz,hogy nincs pénze elköltözni (amúgy lett volna,hiszen volt szíves felvágni vele,hogy mivel nem kell a háztartásra költenie,mennyit spórolt össze),hanem hogy majdnem 30 évesen hagyta,hogy a hatvan felé közelítő anyja a munkája mellett minden házimunkát és egyéb teendőt egyedül végezzen otthon,amíg ő egy 3-4 éves gyerek felelősségével éldegélt ebben az 'ideális' állapotban.


21/L

2011. okt. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!