Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vajon még érdeklem ezek szerint?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon még érdeklem ezek szerint?

Figyelt kérdés
Van egy fiú,akinek tetszem,sokat szemeztünk,de látott szemezni egy másik fiúval is,és ezek után már nem nagyon nézett rám,és nem is találkoztunk sokáig.Mikor újra láttam,akkor meg először csak titokban bámult,mire ránéztem lesütötte a szemét,aztán végülis úgy beszélgetett a barátjával,hogy végig engem nézett.
2011. okt. 1. 18:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Lehet hogy csak azért nézet téged amikor a barátjával beszéltél mert féltékeny. Meny oda és beszélgess vele.

Abból még senkinek nem eset baja.

2011. okt. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan ez a kérdés PONTOSAN ebben a megfogalmazásban volt úgy 2 hete. Akkor is és most is ezt tudom mondani.


Szóval volt egy fiú akinek sokat néztél a szemébe, és ő is sokat nézett a te szemedbe, de ő ravaszul észrevette a szemével, hogy te belenéztél valaki más szemébe miközben az a másik is a te szemedbe nézett :O. Így ő már nem akart a szemedbe nézni, mikor te még akartál az övébe. Majd mikor újra megláttad őt akkor ő a szemedbe nézett mivel azt hitte te nem nézed őt, de mikor te is bele akartál nézni az ő szemébe akkor ő már nem akart a te szemedbe nézni, de közben úgy beszélget, hogy a szemével téged nézett.


Tanácsom : Menj oda és derítsd ki mi a f@szt akar.

2011. okt. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Jaguar Warrior, nagy arc vagy :DDDD


Amúgy szerintem is goo oda hozzá beszélgess vele és ki fog derülni, hogy mi van.. ;)

2011. okt. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem !!! Nem megyek oda !!! Szóval érdeklem még ezek szerint?
2011. okt. 2. 17:07
 5/6 anonim ***** válasza:

13:49 vagyok

De miéééért nem mész oda?! :DD

Amúgy tuti érdekled legalábbis valami biztos h van, különben nem bámulna.. De menj már oda mert így soha nem lesz vége ennek az egésznek, csak nézhetitek egymást az idők végezetéig.. az meg lássuk be, hogy unalmas, nincs benne semmi izgi :D

2011. okt. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"csak nézhetitek egymást az idők végezetéig.. az meg lássuk be, hogy unalmas, nincs benne semmi izgi :D"


ezen szakadtam :'DDDDD de amúgy jogos ;) hajráá:D

2011. okt. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!