Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért félek a srácoktól?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félek a srácoktól?

Figyelt kérdés
Tetszik egy srác, én is tetszem neki...de mégsem merek járni vele...senkivel sem merek...mindentől és mindenkitől félek. (a csalódástól?) 14 múltam...ilyenkor azért már ez nem normális dolog nem? vagy csak későn érő típus vagyok? félek valami baj van velem...
2008. márc. 13. 18:50
 1/6 anonim ***** válasza:
szia szerinte nincs semmi bajod ha nem volt még tapasztalatod a "szerelemben" akkor szte ez természetes mindenki fél ki joban ki kevésbé sztem nagylevegő és probáld meg nincs vesziteni valod ha meg tecik akkor pláne nincs . ha meg nem akkor meg majd jon más . bátorság hali :)
2008. márc. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát...de nem tudom elképzelni hogy fogom a kezét, azt meg hogy smárolunk....egyáltalán nem....igy meg nemtudom milegyen igy nem is merek belevágni... (megértem amit mondasz és tudom hogy igazad van:D csak nem merem :D)
2008. márc. 13. 19:53
 3/6 anonim ***** válasza:
51%

*ki hal* nem azért de "nincs veszteni valód" hehe ha specko közeli ismi akk elég hüén jön ki ha passzolja a dolgot XD

(mellesleg mért lenne baj veled) legalább nem kurvulsz el :D

inkább ezm inthogy minden ISMÉTLEM MINDEN szembe jövő egyénnel akinek farka van le álj egy menetre XD


nemtudod elképzelni hogy.... :D (jah me én azé mentem táborba hogy nah akk most rá hajtunk brigire? XD a csaj stilusátol hánytam XD) enyit erröl hogy nem tod elképzelni XD

(most mondanám hogy már már "aranyos" :D de hát a para és a szemérmesség az két külön fogalom :D)

m1

[még egyszer hangsulyozom nem baj :D jobb mnit: (egym ásik kérdést idéznék: az baj ha msnen mutogatom magam? [lábjegyzetbe ezt csak finnül írom le: rinta] :D magyarul nem vok hajlandó :D) nah szal érted :D ő specko egy ribanc :D

ez baj :D

2008. márc. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Vegyél fel MSN-re és beszélgessünk (hogy ne félj annyira a srácoktól) amugy hasonló képpen vagyok én is


MolZol156@hotmail.com

2008. márc. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj,vágysz rá csak nem mered megtenni,sztem későn érő típus vagy,van még időd.A legfontosabb ne sürgesd magad, ha eljön a Te időd megy minden magától.Nem kell hogy minden 15 évesnek barátja legyen.
2008. márc. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha kölcsönösen tetszetek egymásnak, akkor szervezzetek valami közös programot, nagyobb társaságban. Kirándulás, buli... Nem kell rögtön járni vele. Beszélgessetek: mesélj magadról, kérdezd őt is és hagyd beszélni. A vége felé mondd el ezt is, hogy érdekel, de te még korainak találod a közeli kapcsolatot. Ha összeilletek, előbb-utóbb közelebb is fogtok kerülni.

14 (de még 16) évesen is teljesen természetes, ha ilyen vagy.

2008. ápr. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!