Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol ismerkedhetne egy enyhén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedhetne egy enyhén antiszoc.20 körüli lány?

Figyelt kérdés

Én alapjában véve nagyon szeretnék valakit, de még a barátkozáshoz is túlságosan félek az emberektől... :S Egy kicsit..

Hol ismerkedhetnék?Hol ismerjenek meg? :P (ami nem buli, nem internet<-ez azért nem, mert végre valami normális kapcsolatot szeretnék in real life..)

Köszi!


2011. okt. 4. 20:14
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/73 anonim ***** válasza:
Hol laksz?
2011. okt. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/73 Walk With Me ***** válasza:
Elmehetnél könyvtárba, vagy parkba, sétálni stb. Annyival könnyebb a dolgod, hogy ugye a fiúk "dolga" a kezdeményezés, így nem Neked kell leszólítgatnod másokat.
2011. okt. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/73 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat eddig is!

Hát áén nem hiszem, hogy parkban sétálgatok föl-alá magamban, vagy gubbasztok a könyvtárban, akkor csak úgy odajön bárki is... Vagy.. Ti odamennétek..?

2011. okt. 4. 20:20
 4/73 anonim ***** válasza:
29%

Mondjuk tehetnél egy próbát velem...

26f,rövid sötét haj,kőrszakáll,kékes szűrke szem,bulikba nagyon ritkán járok,mert sokat dolgozom,szeretem a munkámat,senkim nincs kb másfél éve,de azért ,mert nagyon nagyot koppantam és hát ez elhúzodott egy kis ideig...Ha gondolod írhatok Rád egy emailt!ha más nem is látunk egymásban legalább beszélgetünk egyet emilben...

Merre felé laksz?Milyen zenéket szeretsz?Mi leszel ha nagy leszel?:)

2011. okt. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/73 anonim ***** válasza:
100%

ugye a fiúk "dolga"


Ébredj fel, ez a 21.század !!!

2011. okt. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/73 Walk With Me ***** válasza:

Én nem, de csak mert én is antiszoc vagyok. :D


Amúgy ha rámosolyogsz egy szimpatikus srácra, akkor nagy valószínűséggel odamegy hozzád (ha kölcsönös a szimpátia).

2011. okt. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/73 A kérdező kommentje:

20:21 ott a pont... :S

Én amit eddig tapasztaltam: mikor mennék be az ajtón, a srác belém lök a vállával elém tör, majd megjegyzi, hogy "ti akartatok egyenjogúságot bameg"..

2011. okt. 4. 20:23
 8/73 anonim ***** válasza:
100%

"még a barátkozáshoz is túlságosan félek az emberektől..."

Ez alapján sehol,hiszen helyszíntől függetlenül bárhol félnél bárkitől-még akkor is,ha csak barátkozásról lenne szó.

"nagyon szeretnék valakit"-ez röviden a célod,ezt szeretnéd elérni.Előbb le kell küzdened a félelmeidet,hogy nőjön az önbizalmad és nyitni tudj az idegen emberek felé.Fel kell ismerned azokat a dolgokat,amik meggátolnak-a félelmeidet..,majd szembe kell velük nézned.Amíg ez nem megy,nem fog menni semmi.Szépen elvegetálsz és még a szerencse is nagy ívben el fog kerülni.Hallgass a szívedre,benned van a megoldás a problémáidra!!22/F

2011. okt. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/73 A kérdező kommentje:
Vagy rámosolygok, és idiótának néz, meg azt hiszi, hgoy egy közeli szanatóriumból szabadultam, hgoy csak úgy idegenekre vigyorgok.. : D
2011. okt. 4. 20:24
 10/73 anonim ***** válasza:
in riöl lájf? az a situation, hogy szerintem még much írhatnál magadról for sure, mert tudnunk kéne pár dolgot, hogy miért is vagy antiszociális. önbizalomhiány, kisebbségi komplexus, csúnyának vagy kövérnek találod magad? vagy a beszélgetés megy nehezen?
2011. okt. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!