Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy mondjam el neki h szerelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el neki h szerelmes vagyok belé, ha nem biztos, sőt nem valószínű h viszonozza? De el kéne mondanom mert nem bírom tovább.

Figyelt kérdés
2011. okt. 5. 20:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
egy: miért vagy benne biztos, h nem viszonozza? kettő: ne lerohand, hanem először mosolyogj rá sokat, viccelj vele, legyél kedves, és szépen fokozatosan adagold neki a dolgokat. ha lerohanod, avval valszeg elijeszted.
2011. okt. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%

A célom az, hogy jó legyek

Hű társam oldalán,

Oly sok a harc, a küzdelem,

De győzelem vár ránk!

2011. okt. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Igen, de barátok vagyunk meg tök jóban vagyunk, és nem vok biztos benne h nem viszozná, ezt csak gondolom. Meg 1 éve még nekem panaszolta el a szerelmi bánatait, és én már azóta szerelmes vok belé, de ügyesen titkoltam...:(
2011. okt. 5. 21:03
 4/12 anonim ***** válasza:
62%
kalandra hív a messzeség így megismerheted a pokemonok hős szívét mej így ver odabent! pokemon!
2011. okt. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Naa légyszi segítsetek!!!! °_°
2011. okt. 5. 21:15
 6/12 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2011. okt. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerezd meg hát mint! mi győzünk a legvégén! pokemon! ó te igaz barát, győzelem vár ránk... POKEMON!!!
2011. okt. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
szóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóval
2011. okt. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
14 éves vok...
2011. okt. 6. 17:54
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt egy ilyen barátom én nagyon nagyon szerettem de nem szerelemmel. küldte felém a jeleket de én ugy tettem mintha nem látnám. ne legyél benne biztos hogy nem vette észre hogy tetszik neked. ha félsz hogy vissza utasít probáld óvatosan rávezetni bókolj neki meg hasonlók nézd meg hogy reagál. ha ehez nincs türelmed egyszerüen kérdezd meg de számolj vele hogy minden megváltozik akár hogy dönt. sok sikert.
2011. okt. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!