Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Diszkóba, kocsmába gáz egyedül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Diszkóba, kocsmába gáz egyedül menni?

Figyelt kérdés
Nincs olyan társaságom, kipróbálnám de csak otthon játszom a gépen esténként.Lehet így ismerkedni? 20f
2011. okt. 7. 16:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Addig nem gáz hogy elmész a kocsmáig egyedül, de mit csinálsz ha egy ismerősöd sincs ott? iszol egymagadban mint a vén alkeszek és nézed a tv-t?

Hasonló a helyzet a discoval.


Én kocsmába nem járok, discoba se voltam sokszor de csak vmi haveral mentem.

2011. okt. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ugyan már..kocsmába 2 sör után simán barátkozik az ember(persze attól is függ, hogy abba a kocsmába milyen emberek járnak :DD)..de ettöl függetlenül nem gáz..viszont én egyedül nemszeretek menni sehova se..föleg nem bulizni vagy kocsmába
2011. okt. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
hát én szoktam látni 1 embert aki álltalában egyedül van :Dés ott egyedül biliárdozott meg dartsozott meg csocsózott ilyesmi, szerintem ciki volt...de ha mondjuk elmész egyedül akkor ielyeneket ne nagyon csinálj :D igyál 1 sört vagy ilyesmi:Dha ismerkedni akarsz ilyen helyeken akkor már úgy csináld zserintem h ha mondjuk játszanak csocsón,vagy akár biliárdon vagy akárhol kihívod a győztest 1 mérkőzésre és akkor közbe tudsz beszélni aztán lehet h legközelebb eseteg megismer megin kihívod a győztest aztán ja onnan már alakul:)
2011. okt. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
szerintem ha mindig mások véleményével foglalkozol sose jutsz előrébb. Menj le a kocsmába egyedül és kész! Ha jól érzed magad kit érdekel a többi? max megiszol 5 sört, és már egyedül is prímán érzed magad :D de szerintem szupermarketben jobb ismerkedni, oda több nő jár és még világosba is láthatod őket, nem ugy mint egy sötét büdös krimóba!
2011. okt. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem elég gáz! Mert hülyén fogod érezni magad, hogy egyedül nem tudsz mit kezdeni magaddal.. Ha csak nem rögtön keresel valakit magadnak, odamész és elkezdesz vele beszélgetni..
2011. okt. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Már ha találsz egy másik baleket, aki egyedül van.
2011. okt. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

23:42

Nem kell ahhoz feltétlenül baleknak lenni.

A pasim a buszvégen mindig beült az egyik kocsmába, hogy ne a megállóban fagyoskodjon fél órákat. Volt még egy srác, aki hasonló megfontolásból tért be, és tök jó haverok lettek.

Egy szórakozóhelyen is kószálhat egyedül bárki, velem is megesett már, hogy elkallódtam a többiek mellől, nincs az ráírva az ember homlokára, hogy a haverjait üldözi vagy nem is voltak vele.

2011. okt. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bocsi de szerintem gáz. Én ismerek egy olyan pasit, aki mindig egyedül megy mindenhová és pl disco-ban voltunk és még senki sem táncolt mert kevesen voltak még, de ő meg egyedül lement és táncolt és szerintem nagyon égő volt...jah és az ismerkedéssel kapcsolatban...mi odamentünk hozzá, hogy együtt táncoljunk és ő meg mindig elment..mi meg mindig követtük..xd pedig csak táncolni akartunk :)
2011. okt. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!