Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Durva ha 11 évesen járok már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Durva ha 11 évesen járok már egy fiúval, de minden fiu belém van esve?

Figyelt kérdés
2011. okt. 7. 18:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A válasz benne van a kérdésben. :) 11 éves vagy...
2011. okt. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
11 évesen tanulj, ne járj senkivel.
2011. okt. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Az a durva, hogy a szüleid lesz*rják, hogy mit csinálsz.
2011. okt. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Az a durva, hogy a GYK-n 11 éves gyerekek "gyűjtenek ismereteket".

Az is durva, hogy ennyire beképzelt vagy...

Ezek után már csak azon csodálkozom, ha 11 évesen még szűz vagy...

2011. okt. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
59%
jajj nehogy elhiggyétek hogy ők járnak xd nekik az a járás hogy kikiáltják a suliba hogy járnak ha van facebook-juk akkor oda kiírják és elmennek a játszótérre hintázni és közbe arról beszélgetnek hogy az xy mennyire féltékeny hogy ők ketten járnak...
2011. okt. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Igen durva.Ráérsz pár év múlva, de tényleg!Magaddal cseszel ki, kiégett ... leszel 20 éves korod környékére.Kivéve ha ez a "járás" nem komoly csak kedves barátkozás a fiúkkal.
2011. okt. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Eleg durva.Inkabb meg eld ki a gyerekkorod 11evesen mert ha felnott leszel megbanod...es visszavagysz a gyerekkorodba.szoval csak jattsz ameddig lehet es ne torodj a fiukkal.Nekem is ezt a tanacsot adtak hala istennek megfogadtam ;)


15/L

2011. okt. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ez a válasz 100%-ban hasznosnak tűnik.

A válasz írója 82%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:41 ki mondta, hogy szűz? :DD

Egyébként, sztem is abból áll, hogy smárolnak, büszkék magukra, hogy milyen jók és mások milyen szarok és féltékenyek, semmi szerelem. Ami nem is elvárás egy 11 éves gyereknél, hogy érezzen szerelmet, de az igen, hogy ne a pasizás legyen a legelső az életében, ráadásul így, mert én eddig csak beképzelt emberektől hallottam ezt a szöveget, amit leírtál kedves kérdező. Ha tévedek akkor bocsi és sok boldogságot, ha meg nem, akkor meg gondolkozz el, hogy mi mennyire fontos sz életedben változtass az értékrendeden;) Sok sikert!:)

2011. okt. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

18.41-es vagyok.

Na ja, mikor a tesóm volt 13 éves, anyám is azt gondolta, hogy áááá, még csak ártatlan dolgok ezek, kakaót isznak az iskola udvaron, és megfogják egymás kezét... aztán egyszer korábban ért haza.

Ma a tinik sokkal korábban érnek, és már a 13 évesek egy része is onnan számítja a "járást", vagyis a kapcsolat kezdetét, hogy először lefeküdtek.

Ma már teljesen elfogadott az a "hagyomány", hogy az első fiúval/lánnyal le KELL feküdni, akivel jársz.


Mit szólnának különben a haverok...??

2011. okt. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
72%

Ha cigány vagy, akkor egyenesen kötelező. Sőt jövőre már meg kéne születnie az első fattyadnak.

Hol vannak ilyenkor a szülők?

2011. okt. 8. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!