Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek hogyan találkozhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan találkozhatnék a <3 Medvesráccal <3?

Figyelt kérdés
A [link] oldalon olvastam róla, hogy van egy ilyen fiú aki medvének öltözik. Tök cukker. Biztos naon félénk lehet de én szíwesen randiznék vele. Szerintetek hogyan találhatnám meg? Lécci hülyék ne. 14/L
2011. okt. 8. 12:15
 1/10 anonim ***** válasza:
pedobear -ből rengeteg van.
2011. okt. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Erdőben.. Biztos van medvesrác is!!!
2011. okt. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

A veresegyházi medvefarmon!

[link]

2011. okt. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A Kárpátok erdeiben van rá esélyed. Kendd le magad mézzel, vagy öltözz be heringnek.
2011. okt. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
a medvezsidó?
2011. okt. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
brummogj be a barlangjába
2011. okt. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Fú de látszik hogy 14 éves vagy...-.-"

Figyelj inkább a helyesírási szótárt olvasgasd.

2011. okt. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

ha-ha-ha.

szerintem meg neked kéne inkább szövegértelmezési gyakorlópéldákat kitöltened, mert azt hiszem érthetően írtam oda, hogy csak normálisak írjanak. nos, elárulom te nem vagy az. és általában az összes pasi ilyen. azért is akarok a Medvesráccal találkozni, mert ő biztosan más, mint az átlag.

2011. okt. 8. 20:04
 9/10 anonim válasza:
Én már láttam ezt a tagot. Kőbányán volt egyparti, ott volt ős is
2011. okt. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Igen szerintem is retardáltabb választ írtam mint "a brummogj a barlangjába" mondat :D és aki olyanokat ír hogy "cukker" meg "szíwesen" az ne jöjjön nekem az értelmezéssel.
2011. okt. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!