Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ma egy fiuval megegyeztunk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma egy fiuval megegyeztunk, hogy talalkozunk. Es kesett egy masfel orat es eljottem. Es most haragszik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. okt. 8. 17:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%
Azért ennyi hibát nem kéne vétened :S Beszéljetek meg egy új találkozót vagy hagyjad, nem értem miért van megsértődve mikor késett másfél órát.
2011. okt. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem neki kell haragudnia hanem neked, mivel köztudott, hogy a nőket nem váratjuk meg soha. Ne legyen lelkiismeret furdalásod, inkább mondd meg neki azt, hogy igazából te vagy az aki megsértődhetne.
2011. okt. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
felhivot es probaltam magyarazni hogy o keset de nem erti meg es haragszik.de az a baj hogy szeretem:((
2011. okt. 8. 17:50
 4/12 anonim ***** válasza:
66%

és mit mondott arra, hogy késett? szólt előtte, hogy késik?

nehogymár ő legyen felháborodva. CSAJOK NE RONTSÁTOK MÁR EL A PASIKAT, HOGY BÁRMIT MEGBOCSÁTUNK NEKIK, ÉS MÉG MI KÉRÜNK ELNÉZÉST, HÁT HOL ÉLÜNK?

2011. okt. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
62%
az, hogy szereted nem válasz, majd elmúlik és találsz jobbat, vagy hagyd magad megalázni, te tiszta hü__e vagy, bocs!
2011. okt. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
minden negyed oraban irt egy smst hogy 10 perc es jovok.es meguntam varni es eljotem.azt mondta azert kesett mert nem jott a taxi
2011. okt. 8. 17:57
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
nem jott a taxi???? legkozelebb max 20 percet varj, aztan menj haza. annyi meg beleferhet a kozlekedesi dugok miatt, de tobb nem. o haragszik???? na ne mar. szerintem el se indult idoben, vagy akkor jutott eszebe amikor irtal neki. hagyd a francba, mert ez egy bunko.
2011. okt. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

koszonom szepen a valaszokat:)Szerintem is Jobb

ha hagyom

2011. okt. 8. 18:04
 9/12 anonim ***** válasza:
43%
Azért b+ mert nyilvánvaló, hogy ott röhögött rajtad a haverjaival, miközben te másfél órán keresztül vártad! Még megdugni sem akar, csak szivat! Hogy nem látod? Az írásod alapján pedig vagy kisgyerek vagy még, vagy kisegítőbe jársz.
2011. okt. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ne is bánd, hogy megharagudott. :)

Ha az elején ilyen "figyelmes", mi lenne később?

2011. okt. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!