Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van olyan lány, aki annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány, aki annyira csúnya, hogy nem szereti egy férfi sem?

Figyelt kérdés
Nem vagyok egy szépség sajnos és senki sem szeretne velem barátkozni, beszélgetni. :(
2011. okt. 8. 17:51
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
50%

nincsen csúnya lány csak kevés alkohol.


esetleg egy kép privátba?

2011. okt. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Kevés alkohol... nem csak szexelni akarok valakivel, hanem párt.
2011. okt. 8. 17:55
 3/21 anonim ***** válasza:
74%

Nem hiszem el neked, hogy csúnya vagy.

18F

2011. okt. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
70%
Nincsen csúnya lány.Mindenkiben van szépség.Ha nem a külsejében,akkor a belső tulajdonságaiban.Változtatni mindkettőn lehet.
2011. okt. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
79%

Én barátkozok bárkivel :) írj privit!

14/l (remélem nem baj)

2011. okt. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
85%

Na, mi a csúnya rajtad?

Én nagydarab vagyok, sömörös [link] hasonló az enyém is, csak vannak nagyobb foltok is, mindenhol az arcomat kivéve. És van párom 5,5 éve.

Ne add fel!

2011. okt. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
52%

Biztos hogy nem avgy csúnya, csak egy férfi lehet csúnya, pl. én, küldhetnél egy képet.

21f

2011. okt. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
84%

igen kép nem ártana mert 99% esetekben hogy egy lány ezt gondolja magáról igazából csak önbizalomhiányos ...

és az olyan pasik akik nem csak szexet akarnak majd értékelni fogják a személyiséged is, nem csak a külsőd

nem kell félned nem lesz itt gond


am hány éves vagy?

2011. okt. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
79%

Mit gondolsz magadon csúnyának? Amúgy rengeteg dologgal fel tudod dobni a külsőd, mindenkinek van valami haj, ami jól áll, nektek ott a smink is, ami szintén ezer lehetőséget ad. Ritka a tényleg nagyon nem szép ember, aki ápolt és jól öltözködik (normális stílus és ruhaméret) az már bőven megüti az átlagot. Mondjuk jó lenne egy kép, akkor tudnánk ötleteket adni, hoyg esetleg mi állna jobban.

Olyan nincs, hogy valakinek ne kellenél, az már lehet, hogy neked meg ő nem kellene.

2011. okt. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
67%
nyilván van ilyen lány is, fiú is.
2011. okt. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!