Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet ma még ugy csajozni h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ma még ugy csajozni h csak leszólítod a lányt?

Figyelt kérdés

lányok ? hogyha egy srác odamegy hozzátok az utcán, és szarintetek is

" helyes" a fiu akkor elkülditek a p""csába vagy vevők vagytok rá?


2011. okt. 9. 20:04
 1/9 krvua ***** válasza:
58%

van rá még majdnem 4 órád hogy megtudd...

de elárulom hogy holnap nem lehet majd.

2011. okt. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Szia én 18 éves csajszi vagyok 2 éve vagyok együtt a vőlegényemmel aki ugy jött oda hozzám hogy: Szia laci vagyok a jövendőbeli barátod Én: jah szia én niki :)

Igen bejön a csajoknak normálisabb dolog mintha doblál egy lájkot vagy megböknéd!!! Ha normáslisan mész oda akkor bejön egy igazi nőnek akinek nem az kislány felkell még nőnie :) remélem segítettem puszi

2011. okt. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Lehet, de nem mindenkinél jön be. De megéri a próbálkozást.
2011. okt. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%
És ha azt mondja: Szia! Én pedig a jövendőbeli exbarátnőd (pofon)?
2011. okt. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Lehet. Ha szimpatikus vagy, nem foglak elhajtani, sőt örülök,hogy van aki le mer szólítani(persze normálisan, nem macsó szöveggel) ismeretlenül. 15/L:)
2011. okt. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
20:41 téged hol lehetne leszólítani?:P :D
2011. okt. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%
Ha külsőre bejössz a lánynak, akkor bármi bejön nála. Ha nem, akkor semmi.
2011. okt. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Leginkább Debrecenben. :D De egyébként szerintem a normális lányokat le lehet szólítani valami kedves, frappáns szöveggel. Akár egy szimpla 'szia!' , 'milyen napod volt?', vagy ehhez hasonló is tökéletes. Akik pedig fenn hordják az orrukat nyilván elhajtanak majd. Na meg ha egyáltalán nem tetszel a lánynak akkor is esélyes. Bár szerintem egy sima ismerkedés belefér, ha egyébként jó fej vagy. Arra vigyázz, hogy túl rámenős se legyél, mert az zavaró. Csak barátkozz. Úgy, mintha ezer éve ismernéd. Hajrá srácok! ;)
2011. okt. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha télleg helyes a pasi és olyan a stílusa mint amilyet én szeretek akkor bármi lehetséges...mondjuk amelyik városban én lakok ott max a romák szólítanak le.
2011. okt. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!