Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a véleményetek fiúk azokról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek fiúk azokról a lányokról, akiknek nem nagyon vannak lánybarátaik, de jobbról és balról is fiúk veszik körül?

Figyelt kérdés
A fiúk közelednek a lány felé..de miért szerintetek ?? Ha látnak egy lányt egyedül a fiúk,akkor automatikusan körbeölelik a társaságukkal ??
2011. okt. 10. 11:58
 1/6 Walk With Me ***** válasza:
Gondolom azok a szép lányok vannak így, akik nem ilyen tipikus csajos csajok, így a fiúkkal jobban megtalálják a hangot. Ennek persze a fiúk örülnek, ezért rajongják körbe.
2011. okt. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen típusú csaj vagyok... Sosem szenvedtem pasi hiányban, ami egy idő után idegesítő volt, hiszen nem azért barátkoztam velük, hogy nyomuljak, vagy ők nyomuljanak rám...


21L

2011. okt. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is igy vok.

A fiúkkal mindég jobban kijöttem.

Nőies nőnek mondank.

De amúgy fiús vok.

Nem birom a túl barbis lányokat...

S idegesit ha avval jöbnnek h jaj betört a körmöm,h fáj a lábuk...

A fiúk bár nem rinyállnak 1 folytában.:)

Nem irigykednek,s nem várják h lecsaphassák a pasid a kezedről...:)

2011. okt. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig az ilyen típusú csajokat bírtam. A lányok nagyon szokták utálni őket, mert biztosan nagy r1bancok, akiket nem nevelt az anyjuk, pedig csak fiúsak. Velük sokkal jobban ki lehet jönni, nem sértődnek meg mindenen, lazábbak, tökösebbek, tudják, mi a különbség haver és barát között, és sokkal jobban lehet velük olyan témákról bezsélni, mint a szex.
2011. okt. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem mindigis több fiúbarátom volt, mint lány. Velük valahogy jobban kijöttem. Most is.
2011. okt. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem mindig lany barataim voltak, de sokszor kacsingattam a fiuk fele is, mert nagyon birtam a stilusukat. Probaltam veluk szoba elegyedni, sokszor azon kaptam magam, hogy hirtelen eltavolodtam a lany csapattol akik a padon ultek es hirtelen a fiuk kozott vagyok es fosok a nevetestol. Persze amikor raebredtem, hogy basszus egy csomo fiu kozott ulok, akkor elszegyeltem magam, es vissza mentem a csajokhoz. Feltem, hogy megszolnak, hogy fiuk kozott vagyok es beszelgetek. Az emberek mindig mindenbol a rosszat veszik ki. Pedig csak en szerettem volna veluk beszelgetni meg okorkodni.

Szoval ha nem szolnanak meg, akkor en a fiuk mellet voksolnek.

2012. jan. 24. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!