Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A külföldi pasik tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A külföldi pasik tényleg teljesen mások, mint a magyarok? Sok lánytól hallom, hogy a magyar pasik nem normálisak hozzájuk képest.

Figyelt kérdés
2011. okt. 10. 17:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Milyen értelemben nem normálisak?
2011. okt. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom, de ezt hallottam csomószor..
2011. okt. 10. 17:47
 3/12 anonim ***** válasza:
80%
A magyar csajok zömének a flegma, "ki, ha én nem" típusú csávók kellenek. Ez van. Aztán tessék: kiakadnak, h. mert velük miért ilyenek? Mert ezek a csávók MINDENKIVEL ilyenek. :D
2011. okt. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
48%
Lányoknál is ez van. Imádom a Norvég, Svéd lányokat. De a kedvenceim az ázsiai lányok. <3<3
2011. okt. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Külföldi alatt mit értesz? Angol, afgán, orosz, koreai? Mert nyilván minden országban más kultúra alatt nevelkedett férfiak élnek, ami hatással van a viselkedésükre. Szerintem ez csak a magyar nők sznobizmusa, hogy ha egy pasi Nyugat-Európából van, akkor mindjárt meg kell érte halni.
2011. okt. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként szerintem a magyar pasiknál biztos jobbak a külföldi PASIK. Viszont a magyar FÉRFIaknál nem hiszem, legalábbis arányaiban nem.
2011. okt. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
77% azt is leírhattad volna, nálad mi a különbség, mert én ezt így nem értem :D
2011. okt. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Van némi tapasztalatom külföldiekkel. Jellemzően ezek munkakapcsolatok, de miről is tud a munkán kívül beszélgetni két különböző nemzetiségű férfi, mint a nőkről...


A nyugatiak röhögnek azon, hogy a magyar nőket már azzal le lehet nyűgözni, hogy pusztán elmondják, hogy honnan vannak és vesznek nekik néhány italt. Jellemzően jól érzik itt magukat, gyakran járnak vissza csajozni ha végeztek a munkával.


Még azok is, akik odahaza nem számítanak gazdagnak, itt simán el tudják játszani a milliárdost.

2011. okt. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
tényleg mások. közvetlenebbek
2011. okt. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem a kedvenceim a francia pasik a mostani is az es mondhatom a gyengedseg es a romantika az erosseguk!Azert a magyar pasik sem rosszak!
2011. okt. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!