Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, mennyire vennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Life is beautiful kérdése:

Lányok, mennyire vennétek komolyan?

Figyelt kérdés

van egy csaj a suliba. mindig köszönünk egymásnak, de a hülye fejemnek hála ,sosem mentem oda hozzá megkérdezni hogy hogy van ,mer mindig a barátnőjével dumál, és az olyan furcsa lenne félbeszakítani a beszélgetésüket. csak kellemetlenül érezném magam, akk meg látja rajtam a csaj hogy nem vagyok magabiztos. tehát felejtőssé válnék a szemében.


most még úgy áll a dolog hogy volt hogy már messziről rámköszönt..blabla.. és van egy olyan érzésem hogy bejövök neki, de múltkor pl ráírtam fészen. és nem éreztem egyértelműen ugyanezt. de suliba meg úgy bír nézni, hogy ami meg arra enged következtetni hogy érdeklődik irántam és várja hogy lépjek vmit


szóval mit vesztek ki a mondandómból?

18f


2011. okt. 10. 20:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Azt várja, hogy odamenj. Menj oda amikor néz!
2011. okt. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!