Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Ti hogyan viselkedtek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti hogyan viselkedtek annak a lánynak a közelében, aki tetszik nektek?

Figyelt kérdés

Pl: próbáltok vele szemezni esetleg nem mertek ránézni, vagy felszabadultabbak, vidámabbak lesztek, stb..?

Bocsi, ha hülyén fogalmaztam meg. Köszönöm a válaszokat:)


2011. okt. 11. 20:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Közömbösnek tettem magam, de belül meg elég "ideges" vagyok. Nem nézek rá max akkor ha nem látja.
2011. okt. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
odamegyek hozzá beszélek vele meg viccelődök ennyi
2011. okt. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Próbálok vele szemezni és közben azt figyelem, hogy milyen szép és hogy ő is tartja e a kontaktot majd "eldobok" felé egy apró mosolyt. Ez persze a bátrabb önmagam, ezzel ellentétben vannak időszakok amikor keresem a szemét de amikor megtaláljuk egymás gyorsan elvetem tekintetem és zavarban vagyok. Amikor odamegyek megszólítani 2 lehetőség van: 1. Kicsit bátrabb vagyok és értelmetlen kérdésekkel bombázom, de kicsi magabiztosságot sugározva.

2. viszont legutóbb akkora marhaságot csináltam, hogy hülyeséget kérdeztem, próbáltam humorosan viselkedni, és végülis nagyon zavarban voltam és ezért nem mertem még egyszer odamenni, mert gáz volt amit tettem.

2011. okt. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Attól függ. Ha már ismerem, megpróbálkozom nála.

Amennyiben nem, igyekszem megismerni, hogy aztán léphessek :)

2011. okt. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Pityu válasza:
66%
Én igazából feltűnően mosolygok de nem direkt és próbálok vele szemezni amikor sikerül akkor egy rövid idelyig szemezek vele,mosolygok aztán elnézek valamerre és újból!:D
2011. okt. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
52%
először nem a szemét nézem hanem az arcát és a testét, van, hogy észreveszik, ekkor próbálok hirtelen másfelé nézni, de valamiért mindig elkezdek ilyenkor mosolyogni, később próbálom a tekintetét elkapni, hogy lássam bejövök-e neki. Valahogy megérzem azt ha valakinek bejövök avagy sem.
2011. nov. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!