Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan szedjek föl egy pasit?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szedjek föl egy pasit? Pl. : Buszon, vonaton, vagy csak úgy az utcán?

Figyelt kérdés
Hogy szólítsam le? A "Bocsi, meg tudnád mondani az időt" szöveg szerintem kicsit elavult mert ki az aki ne járkálna mostanság telefonnal vagy max órával? Szóval tippeket kérek :)
2011. okt. 13. 17:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Pedig kezdőmondatnak jó lesz szerintem utána meg lazán szóbaelegyedsz vele és a többi jön magától.
2011. okt. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Villants cicit, vagy kérdezd meg, hogy "szúrnál?".
2011. okt. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Jó ötlet az órás, de szerintem az is elég, ha mondod neki hogy szia mizu? :)
2011. okt. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az órás szerintem akkor tuti ha jól láthatóan karórát viselsz :D A humoros helyzet megteremti a szituációt, és ő is hamar kapcsol, hogy nem csak az információszerzés volt a célod :)
2011. okt. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mindenképp olyan dologgal rukkolj elő ami elég egyértelmű, szerintem. (Pl. én sose vennék kezdeményezésnek ilyeneket, hogy merre van xy vagy épp mennyi az idő)


Hozzám mondjuk akárhogy odajöhetne, nem muszáj 'álszöveget' kitalálnia, csak tudjam, hogy ismerkedni akar.

2011. okt. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

:D ez az órás tetszik

Szerintetek pasiként én is oda mehetek ezzel a dumával egy csajhoz h megtudod mondani mennyi az idő, miközben a kezemen jól látható h ott az óra??

2011. okt. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha akkor találkoztok először és utoljára, tök esélytelen, ilyesmivel nem szabad foglalkozni. Ha ilyenkor leszólítasz egy idegent (még ha tetszel is neki) azt hiszi dilis vagy hogy az utcán ismerkedsz. Utcán ismerkedni a "prostituáltak" és a "dilinyósok" szoktak.

Ha ugyanazonn a buszjáraton megy mint te akkor véletlenül picit lökd meg egy elinduláskor/fékezéskor (a lábára ne lépj mert tudatalatt az jön le hogy egy figyelmetlen bunkó vagy)NÉZZ RÁ mosolyogva és kérj elnézést. A következő napokban már rá is köszönhetsz de csak akkor ha rád néz mikor elmész mellette, hiszen "ismeritek" egymást.

Ha már automatikusan köszöntök egymásnak már oda is mehetsz hozzá beszélgetni.

2011. nov. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szerintem csinálj úgy mintha összekevernéd egy ismerősöddel PL "szia,Dávid! Hogy vagy?" Nem is ismerlek!.... Bocsi csak emlékeztettél valakire. :) én már csináltam ezt azóta eggyütt vagyunk ráadásul és 11 voltam mikor ezt csináltam és most vok 13 de persze az első másfél évben kb csak barátok voltunk. :) sok sikert! :)))))
2013. jan. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az órás nem jó ötlet, még azt hiszi ki akarják rabolni.
2018. aug. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!