Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szégyenlem a helyet, ahol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szégyenlem a helyet, ahol élek, és az a srác jön hozzám, aki nagyon tetszik! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel nagyon rég óta beszélgetünk és nagyon elvagyunk. Sokszor találkoztunk és nagyon megkedveltem,ő is engem.Voltam már náluk dvdzni,ő elég gazdag. A mi házunk pedig inkább normálisra hasonlít. Nem koszos,meg semmi.Csak nem olyan újak a dolgok.Meghát ő nem cigizik,nálunk meg sajnos anyuék a lakásban cigiznek! Egyszerűen félek,hogy undorodni fog.Segítsetek!
2011. okt. 13. 22:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%
Ha szeret, nem érdekli milyen a házatok, ha zavarja, akkor egy gyökér. 18F
2011. okt. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 napietus ***** válasza:
100%
ha egy rendes ház, azzal nincs semmi gond. tehát mint írtad nincs kosz stb. nem fogja zavarni. a te szobádban gondolom nem dohányzik senki, így amikor ott lesztek, ez sem lesz probléma.
2011. okt. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha érez bármit is irántad akkor nincs semmi jelentősége a dolognak,hidd el.Ugyanebben a helyzetben voltam régen,azóta 6 éve vagyunk együtt.
2011. okt. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
49%
Ha értelmes akkor megérti, hogy jelen esetben szüleid hibásak, és nem te. A lényeg, hogy ne legyél olyan mint szüleid. :)
2011. okt. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan, ne aggódj. Eddig szinte csak pénzes pasijaim voltak (nem vágok fel), és meg kis gyári munkás szülőktől származom. (abszolút nem szégyelltem soha)

Simán felhoztam őket, és szerintem soha nem zavarta őket a körülményem. Sima kis panellakásban lakunk, semmi luxus. Csak az alap, és az sem új.

Szerintem felesleges aggódnod. Inkább azon légy, hogy mindig értékes ember maradj a számára. Ne csalódjon benned. Ez a lényeg, nem a fux.


24/N

2011. okt. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem a házatokat kell szeretnie, hanem téged:) Az meg, hogy a szüleid bent cigiznek, az meg nem tartozik rá. Nálunk is bent cigiznek anyuék, de hát ők dolgoztak meg érte:)
2011. okt. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
29%
én azt kérdezném hogy ez fordítva is működik ??? (fiú szegényesebb házba lakik, a lány gazdagabba ) szerintem TUTI NEM
2011. okt. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
De működik fordítva,és úgy mondom ezt hogy élő példa vagyok erre.Csóringer rockergyerek voltam egy olyan házban ami majd ránk szakadt de tiszta volt,a párom pedig a másik véglet anyagilag.Rettegtem mindig hogy mi lesz ha egyszer át akar jönni,biztos voltam benne hogy azonnal el fog hagyni abban a pillanatban,de nem érdekelte.Úgy mozgott nálunk mint ha otthon lenne,nem foglalkozott az anyagiakkal.Ritka,de vannak ilyen emberek is úgyhogy nem kell parázni.Nem olyan gonosz ez a világ mint ahogy sokszor látszik és amennyire annak hisszük:)
2011. okt. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
én is szegényesebb házba lakom amúgy és hát az én barátnőmet se érdekelte de ő még szegényebb volt :(
2011. okt. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
59%

A mi házunk meg 30 éve épül, és kicsit putris a beütése mióta apám minden szemetet odahord. Vagy felnősz és kezedbe veszed a dolgokat mint majd most én, vagy nem viszed ha a gyereket, vagy feszengsz és kimaradnak évek emiatt mint nekem.

Amúgy ha a lakás tiszta akkor nincs gond!

Amúgy is sokkal szimpatikusabb egy szerény környezet mert ott könnyebb megtanulni az értékeket, mint elkényeztetve.

Ha a gyerek normális, nem fog emiatt lenézni,vagy kevésbé tisztelni, és azt sem fogja gondolni, h fölötted áll csakmert pénzesebb!

2011. okt. 14. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!