Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire számít a pénz a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire számít a pénz a csajozásban?

Figyelt kérdés
Most lehet jönni azzal, hogy nem számít, de ezt nem hiszem el. Vagy 3 éve a Discoveryn láttam, hogy volt egy szemüveges göndör fekete hajú pasas, ai az evolúciót kutatta, meg hogy mi befolyásolja a nőket a párválasztásban. Ő ment el rapidrandira 5 nőhöz, de úgy, hogy először lepukkant 20 éves járgánnyal, rosszul öltözködve szakállasan stb és minden nőtől 2-3 pontot kapott a 10-es skálán. Aztán alá adtak egy Rolls Royce-t, rá pedig méregdrága Armani öltönyt, Rolex órát stb és egy másik rapidrandin minden nőtől 9 és 10 pontot kapott. Akkor tényleg ennyire számítana? Múltkor is egyik konszolidált szórakozóhelyen bejött a kopasz 110 kilós nagy állat drága öltönyben, kint meg a 10-15 milliós autója. Olyan undorító volt, hogy a háj a nyakán csak úgy húzódott. Mégis 10 perc után már 2 csaj ült mellette a buliban, holott a pasas fel sem állt pillanatra sem a helyéről. egyszerűen odamentek hozzá és meghívatták magukat italozni. Vagy van egy munkatársnőm, aki tényleg nagyon de nagyon művelt, szép és okos, bármelyik pasast megmegkaphatná. Mégis az kell neki, amelyiknek 41 milliós lakása és 2 db 5-5 milliós autója van, nem számít neki, ha a pasas napi 5 ször csalja is meg, akkor is az kell neki, és ha szakítanak is, egy hónap múlva megint együtt vannak. Lehet azzal jönni, hogy nem számít, mert itt az összes lány úgyis mindig ezt írja, de a való életben, ha meglátják a kopasz mercis faszit, akkor elvesztik a józan ítélő képességüket és nedves lesz a bugyi 10 nőből 8 esetben legalább. Láttam itt már sírni csúnya, átlagos és jóképű fazonokat is, hogy nincs csajuk, de érdekes módon gazdag pasast, nem sokszor látok itt rinyálni. ennyire meg tud szépíteni néhány 10 millió egy bálnafejű hájpacit is, hogy megbolondulnak érte a nők. És most nem cicababákra gondoltam, hanem érett 30 feletti intelligens nőkre. Vagyis a nagybetűs nőkre.
2011. okt. 13. 22:51
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
91%
sajnos sokat :(
2011. okt. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
89%
Még erre nem jöttél még rá? Csak az számít pajtikám. Beültök társaságba vagy 20 an, 10 nő meg 10 fószer, oszt a szegény ha elsüt egy poént mindenki hallgat, a gazdag disznó faviccein meg mindenki szakad. Ennyi!!
2011. okt. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
92%
Most gondolj bele állatvilágban is úgy van az aki a legerősebb aki a biztonságot tudja nyújtani az a jó hím az nemzhet kölyköt. Ez a biztonság mára anyagi biztonsággá alakult még ha maguknak nem is mindig vallják be igenis fontos számukra.
2011. okt. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
54%
A nők többsége a pénzes pasikra bukik akár gazdag csóró vagy átlagos anyagi keresettel rendelkezik teljesen mindegy lényeg hogy sok pénze legyen a pasinak aki bármit megadhat neki és akkor ott minden jól megy. Sajnos mamár ez a jellemző. És lehet az illető akárhány éves akármilyen csúnya ha van pénz akkor minden mehet.......
2011. okt. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
83%
Hát én is mindig csodálkozom, hogy mit esznek a nők az egyik ismerősömön, akinek fél szeme van(kiszúrták csárdában). Mára rájöttem, hogy a bankszámláját. Minden hónapban más bigéje van és fél évente más bmw-je:D
2011. okt. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
53%
ha lenne egy R8asom lehet akkor se lenne csajom :D
2011. okt. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 A kérdező kommentje:
Csak azt nem tudom elviselni, mikor fellép ide vagy 10 csaj és mind mind beírja, hogy abszolút nem számít. Erre a való életben ugyanaz a 10 csaj, csakis gazdag pasit akar szerezni minden áron. Akkor kit akarnak becsapni ezzel a nem számít a pénz dumával? Homlokegyenest mást tesznek mint amit mondanak. De az össze nő mind ilyen egytől egyig.
2011. okt. 13. 23:05
 8/54 napietus ***** válasza:
66%

előrebocsátom, nem vagyok álszent, szóval aki a szokásos "jaj, ez nem számít" szöveget várja, az nyomjon nyugodtan piros kezet és ne olvassa tovább.


messziről kezdem. jómódú családba születtem szerencsémre. ennek persze ára volt, a szüleim sokat dolgoztak, sajnos a házasságuk is tönkrement (bár nem emiatt). gyakran kérdeztem apumat, miért kell ennyit dolgozni, nincs meg mindenünk? azt mondta, azért, hogy nekem és a hugaimnak soha, egyetlen férfitól se kelljen függnünk. ugyanezt mondta akkor is, amikor a továbbtanulásról volt szó. "legyen egy szükség esetén kenyeret biztosító diploma a kezedben, ne szorulj rá, hogy bárki eltartson. az én lányom nem lesz senki lábtörlője". ezt sokszor elmondta, nem értettem. ma már értem, mert sok rosszul végződött kapcsolatot láttam magam körül. ez az egyik része. a nő, akiben van tartás, annyit várjon el amennyit maga is nyújtani tud.


de itt jön a másik része: azt viszont igenis várja el! elég pasi volt, aki csak a várható pénz illetve jó pozíció reményében sündörgött körülöttem. 100 méterről ellenszélben kisztúrom a nyálzó, gusztustalan fajtáját. tehát azért az jogos elvárás, hogy ne nekem kelljen egy férfit eltartom, illetve ne legyen csóróbb nálam.


summa summarum az a véleményem, hogy sok ember élete boldogabb lenne, ha a magához való emberek közül választani párt magának. ilyen szempontból igenis SZÁMÍT. vagy vagyon, vagy potenciál (nem szexuálisra értem), valami legyen. annyian hitték, hogy ők lesznek az egy, akinél működni fog a nagy különbségek ellenére. és annyian estek pofára...nagyon jó lenne, ha mindenki igyekezne ezt elkerülni.

2011. okt. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 A kérdező kommentje:

Erre gondoltál? Audi R 8.

[link]


Minő meglepő, hogy az autót vezető kopasz faszi mellett egy jobb fajta csaj ül. DDDDD

2011. okt. 13. 23:07
 10/54 anonim ***** válasza:
67%
Aki egész életében szerényebben élt, az sokkal jobban megtanulja megbecsülni amije van.....és ez igaz a párjára is.......a pénzes pedig mindig mindent megkap, és amikor megunja, akkor csak eldobja.....
2011. okt. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!