Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miről beszéljek vele az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről beszéljek vele az első randin?

Figyelt kérdés

26 éves vagyok,a pasi 35.Abszolút nem ismerjük egymást,csak annyit,hogy mi a neve a másiknak és egymás külsejét is tudjuk,hogy milyen.Egy barátnőm össze akar hozni minket,nekünk nem lenne ellene kifogásunk.Ma találkozunk először egy baráti társaságban.Miről tudnánk beszélgetni?Az a baj,hogy könnyen zavarba jövök,félek a kínos csendtől és attól,hogy nem leszek neki szimpatikus.

SOS!


2011. okt. 14. 14:09
 1/7 napietus ***** válasza:
társaságban lesztek, nem egyedül :) fog alakulni. meg egy közös pont már tuti van, a közös ismerősötök. ezen a vonalon el lehet indulni.
2011. okt. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tényleg,erre nem is gondoltam!Így társaságban talán könnyebb lesz.A "gond" majd ott kezdődik,amikor kettesben leszünk és beáll a csend...
2011. okt. 14. 14:14
 3/7 napietus ***** válasza:
ezen nem kell agyalni. mivel nem ismeritek még egymást, rengetg mesélnivalótok lesz. ha meg két ember nem tud miről beszélgtni, akkor azok nem is illenek össze, kár erőltetni akkor.
2011. okt. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ismerkedős, alap dolgokról
2011. okt. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Oké,köszi,igazad van!Sok-sok éve nem randiztam már,ezért izgulok.De majd alakul!
2011. okt. 14. 14:17
 6/7 anonim ***** válasza:

Ahogy már írták, társaságban konnyeb, és a kozos ismerosokrol is lehet beszélni egy ideig. Aztán például hobbikrol, valami filmrol, konyvrol. Ezekbol sokminden kiderul a másikrol. Pár perces témának jo egy olyan hely is, ahol mindketten voltatok. Esetleg a terveitekrol, mondjuk ez elég necces téma elso randin, de ha nem mentek bele a gyerek, házasság témába, szerintem rendben van. Lehet még beszélni akár a helységrol, ahol vagytok, viszont ovatosan. Gondolom azt tudod, hogy exekrol nem jó jel beszélni, azt legjobb hanyagolni.

Sok sikert! :)

2011. okt. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a segítséget,összeszedem magam:-)
2011. okt. 14. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!