Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tanácsoltok? Hogy kellene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tanácsoltok? Hogy kellene csajoznia, egy srácnak

Figyelt kérdés

aki félénk és visszahuzodó tipus. Nehezen nyilik meg kezdetekben..

Nincs önbizalma és nem tartja magát szépnek..

kort és nemet is 23f


2011. okt. 16. 22:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Növeld az önbizalmadat, mert így nem lesz sikered a lányoknál. 22F
2011. okt. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Ne várd el senkitől, hogy szépnek tartson, ha még magadat sem tartod annak.

Szerintem járj el konditerembe, ne ülj otthon, az nem fog kifizetődni. Ha megnő az önbizalmad, észre fogod venni, hogy sokkal kommunikatívabb vagy, probléma megoldva.

Csak tényleg gondolkozz el azon, hogy megéri-e otthon maradni, ahelyett, hogy tennél is az ügyért valamit.

Üdv.

2011. okt. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Egy srác ne is legyen már szép. Jóképű, helyes lehet, de szépek csak a lányok szoktak lenni.
2011. okt. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Én szeretem a félénk,visszahúzódó fiúkat.

Szerintem nem kell megnyílni egyből bárkinek is.

Igenis egy fiúnak is helyesnek kell lennie aki írta ezt az butaságot írt.

Igen is helyes vagy Férfi vagy legyen önbizalmad, ne félj semmitől kapd el a lányokat és beszélgess velük.

20/L

2011. okt. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

"Igenis egy fiúnak is helyesnek kell lennie aki írta ezt az butaságot írt."


Értő olvasás 1-es!

2011. okt. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben Én a kóla altatót javaslom a kiszemelt préda leterítése érdekében.:D(ne vegyétek komolyan, ne hogy besírjon valaki)
2011. okt. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Pffff sz@r GHB. Ginát csak a balf@szok szeretik. Akkor már inkább valami legális meszka, vagy ha nincs akkor laszti...
2011. okt. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Látom a drogosok is előszeretettel képviselik magukat a fórumon.
2011. okt. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

én is pont ilyen fiú vagyok, mint te.


csak 2 évvel fiatalabb, de már próbálkoztam neten, élőben is ismerkedni lányokkal, valahogy mindig lekoptatnak és még egy elérhetőséget sem adnak, ha szépen kérem sem.


nagyon el vagyok keseredve, főleg azért, mert ismerve magamat, iszonyat nagy szeretethiányom van, egy nyamvadt ölelés azzal a lánnyal, akihez vonzódom is kib@szott jól esne már, de ezt úgy sem értik csaka a magunk fajta vesztesek, hogy milyen nehéz is változni, meg beképzelt, önbizalomban gazdag tuskóvá válni

2011. okt. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"meg beképzelt, önbizalomban gazdag tuskóvá válni"

ezt senki nem várja el tőledű


csak ne sugározd magadról azt, hogy egy rakás szerencsétlenség vagy

a zárkózott fiúknak is van esélyük, ha azt mutatják kifelé, hogy azért zárkózottak, mert egyszerűen introvertáltak, de vannak értékeik


De általában az a helyzet, hogy odamegy valakihez, és rátolja a saját nyomorát. Senki nem várja el, hogy egy férfi duzzadjon a magabiztosságtól, de merjen lépni, és szeresse már egy picit önmagát.

2011. okt. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!