Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem tudtok egy oldalt ahol?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudtok egy oldalt ahol? (LENT)

Figyelt kérdés

Nem tudtok egy oldalt ahol lehet ismerkedni vagy nem is muszáj ismerkedni csak szimplán beszélgetni esetleg név és kép nélkül vagy azokkal.(Légyszi ne a chat.hu-t írjátok).

Már jó lenne valaki akivel megtudnák beszélni olyan dolgokat amiket másokkal nem tudok és ha lehetséges akkor lány legyen.


2011. okt. 17. 12:01
 1/7 anonim ***** válasza:
hotdog.hu..ott is lehet chatalni de nem feltétlen pasizni csajozni ..
2011. okt. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
www.omegle.com
2011. okt. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Bocs az off-ért, ez az omegle csak angol nyelvű?
2011. okt. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy milyen nemzetiségű emberrel beszélsz. Én más találkoztam magyarokkal is, de alapvetően egy nemzetközi oldal.
2011. okt. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Társkeresőn egy ideig kép nélkül voltam fent. Így sokkal könnyebben megnyílnak az emberek, talán azért, mert így ismeretlen vagyok.
2011. okt. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
És pontosan melyik társkeresőn? És milyen szöveggel nyitottál?:D Képes vagy kép nélkülire írtál?
2011. okt. 17. 16:27
 7/7 anonim ***** válasza:

paratlan.hu

Mivel csak képes profilokra kerestem... bár...

Ezen a társkeresőn lehet teszteket írni. Többször ezek között találtam érdekes kérdéseket kiíró lányokat. (A legtöbb teszt ostoba vagy lexikális tudásra épít, de akar pár kreatív is.)

Nem volt tuti szövegem. Mindig a kérdéseiből indultam ki.

Vagy pl. a bemutatkozó szövegben találtam olyat, amivel vitatkozni kezdtem vagy kérdéseket vetett fel bennem.

Érdekes, de ha nem társkeresési céllal írtam egy társkeresőn, akkor mindig normálisan válaszoltak.

2011. okt. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!