Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan ismerkedhetnék meg vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedhetnék meg vele?

Figyelt kérdés

Gimis vagyok és van egy 18 éves srác aki nagyon tetszik, én 16 vagyok. Még sosem beszéltünk, ő tűnik olyan tipikus flegma csávónak,de valami megfogott benne. Hogyan tudnám felhívni a figyelmét? Ez egy 1000 fős suli, szóval nem ismer mindenki mindenkit. De facebookon ismerősöm.

A rendkívül poénos válaszolók kíméljenek ;)

köszi :)


2011. okt. 17. 20:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát pl. irj rá fb-n hogy sokszor látod és nagyon bejön neked, volna e kedve barátkozni,haverkodni,együtt vmit csinálni stb. vagy személyesen mondd el neki, ha barátkozni,haverkodni sincs kedve akkor biztos nem érdekled,nem tetszel neki.
2011. okt. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az első válaszadóval értek egyet! :)

Nyugodtan írj rá fb-n. Ha nem akar tőled semmit/ nem tetszel neki, akkor nem koppansz akkorát, mintha ismerted volna...

De azért vigyázz, ne nyomulj annyira! ;D

15L

2011. okt. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is a face-es megoldás lenne a legjobb, mert ha nincs olyan barátnőd aki őt ismeri és ő által megismerhetnéd akkor a face jobb megoldás...
2011. okt. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

1000fős?:D esetleg Budapesten van az iskola, a margithídtól nem messze?:D

egyébként, próbálj vele beszélgetést kezdeményezni, bár így nehéz dolgod van, talán facen erőlködj, ott jobban megtudod közelíteni.

2011. okt. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

nem én sajnos nem budapesti vagyok,de egyszer szeretnék az lenni :D

köszi a válaszokat :)

2011. okt. 19. 20:38
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is facen próbálkozz. Ha helyes, szép csaj vagy, akkor tuti benne lesz ő is :)
2011. okt. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
de facen is hogy??? :/ csak úgy írják rá chaten??(bár elég ritkán látom fent) milyen ürüggyel? kérlek segítsetek ahányszor látom összerándul a gyomrom,még soha nem éreztem így senki iránt:/
2011. nov. 8. 19:02
 8/8 anonim válasza:
szerintem egyszerüen menj oda hozzá és kezdj el vele valamiről dumálni vagy ha ez nem menne csak néha köszönj és gyakran menj vele szembe hátha felfigyel rád ... esetleg ha van képe facebookon írj alá több ötletem nincs remélem segítettem amugy 15 éves lány vagyok
2011. nov. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!