Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy tudnám végre elhívni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám végre elhívni, hogy csak kettesben legyünk?

Figyelt kérdés
Én 19 éves srác vagyok három hete meg ismerkedtem egy 20 éves lánnyal és minden nap beszélünk msnen meg telefonon eddig akár hányszor hívtam hogy csak találkozzunk mindig fáradt vagy nem ér rá kifogásokat hallgatom eddig 3-szor találkoztunk mikor ő hívott de mindig ott volt egy vagy több barátnője és engem nagyon zavar. A kérdés annyi hogy tudnám úgy elhívni hogy végre kettesben legyünk. Főleg csajok válaszát várnám.
2011. okt. 18. 14:17
 1/2 anonim ***** válasza:
nincs itt mi mást tenni el kell neki mondanod hogy kettesben akarsz vele lenne lehet hogy fél vagy bizonytalan vagy honnan is tudhatnám...szóval meg kell mondani neki hogy csak te meg ő mert mi nők képesek vagyunk ilyenekre hogy visszük a többieket is!
2011. okt. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"vagy honnan is tudhatnám."Ez aranyos volt.:DD


Kérdező:

Állj a sarkadra!Megmondod neki,hogy szeretnél vele kettesben beszélni.Leülteted,őszintén megkérdezed,hogy mi a véleménye rólad.Ha érzed,hogy éppen hárít,vagy az esti mesét próbálja neked beadni,akkor rákérdezel,hogy tetszel-e neki?Ha azt mondja,hogy nem,akkor egyértelmű..ha azt,hogy igen,akkor meg lehet fojtatni a randizgatást,de akkor említsd meg neki,hogy lehetőleg kettesben..

2011. okt. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!